095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як покращити якість свого сну у перші місяці життя малюка?

21-02-2017
Автор Оля
Як покращити якість свого сну у перші місяці життя малюка Babyfoot

Про те, що молодим батькам рідко вдається поспати, знають навіть люди, у яких народження дітей наразі ще і не планується. Мабуть, до такої «проблеми» готуються усі майбутні батьки, адже відсутність звичних годин сну призводить до неприємних наслідків:

- надто емоційний стан;

- почуття голоду (буває й таке);

- дезорієнтація, погана зосередженість на роботі (ця проблема радше стосується татусів);

- загальна втома організму.

Сьогодні ми вирішили підібрати кілька порад, які допоможуть Вам краще прокидатися вранці та робити свій сон більш якісним.

1. Тримайте біля ліжка склянку води, заготовану наперед. Кілька ковтків після будильника допоможуть краще прокинутися.

2. Якщо маєте погану звичку вимикати будильник і спати далі, увімкніть радіо чи телевізор одразу після будильника. Більшість людей вранці дратуються через звуки з екрану і змушують себе вилізти з ліжка.

3. Не налягайте на каву занадто часто. Велика кількість кофеїну, скажімо, у післяобідній період, заважатиме спати вночі.

4. Ваше спальне місце має бути максимально зручним. Зі свого боку рекомендуємо використовувати ортопедичні подушки та ортопедичний матрас. Такі вироби сприяють найбільш зручному положенню тіла, ортопедична подушка не викликає алергічних реакцій і допомагає впоратися з безсонням та головним болем.

Якщо більшість молодих мам проводять свій час удома з малюком, то татусям буває важко зосередитись під час важкого робочого дня чи за кермом. Тому для них рекомендується частіше відкривати вікно на робочому місці і у автомобілі, наскільки це можливо, а також виконувати усі свої найскладніші завдання зранку, оскільки потім у Вас на це бракуватиме сил і натхнення.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення