095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як Ваша подушка впливає на поставу, активність і якість відпочинку?

20-07-2017
Автор Оля
Як Ваша подушка впливає на поставу, активність і якість відпочинку? Babyfoot

Напевно, у кожної людини очікування результату повноцінного сну приблизно однакові: відчуття бадьорості, свіжа, приємна на вигляд шкіра, ясність думок. Але наскільки часто ми стикаємося з речами абсолютно протилежними? На ранок затікає шия, спина ніби закостеніла, болить голова, на шкіру обличчя в цей час зовсім не хочеться звертати увагу. Ми міцно спали протягом усієї ночі, тоді в чому ж причина такого стану?

Очевидно, наше положення уві сні дуже сильно впливає на якість відпочинку. У цьому випадку багато залежить від подушки. Всі вже дізналися про неприємності, які виникають від пір'яних і пухових подушок, і звернули свою увагу на ортопедичні подушки.

При постійному використанні ортопедичних подушок вдячні користувачі відзначають наступні зміни:

1. Розгладжуються зморшки на обличчі і шиї.

2. Дихання дуже легке. Деякі відзначають навіть усунення хропіння.

3. Вранці не виникають болі в м'язах, головний біль, шия не затікає.

4. Легко і приємно прокидатися.

Всі ці речі відбуваються тому, що голова на такій подушці знаходиться в правильному положенні, вироби добре розподіляють навантаження. Крім того, шийні хребці знаходяться на одному рівні з хребтом, таким чином виключаючи ризик защемлення нервових закінчень і здавлювання кровоносних судин.

Якщо Ви хочете змінити положення уві сні на більш правильне, ортопедична подушка цілком посприяє цьому. Такі вироби дуже рекомендують при мігрені, невралгії, шийному остеохондрозі - добре підібрана подушка подарує можливість найбільш комфортного і здорового нічного відпочинку!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення