095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як ви можете використовувати фітбол замість робочого крісла?

11-08-2017
Автор Оля
Як ви можете використовувати фітбол замість робочого крісла? Babyfoot

Гімнастичні м'ячі тепер використовують не лише для виконання вправ. Відомо, що звичайне сидіння на фітболі дуже добре впливає на стан організму. Тож не дивно, що дані вироби почали використовувати люди з сидячою роботою, замінюючи робоче крісло м'ячем.

При виборі фітболу слід правильно визначити потрібний розмір. По-перше, це потрібно для правильного виконання вправ, а по-друге, на занадто великому чи маленькому м'ячі буде незручно сидіти. Людям ростом до 160 см потрібен м'яч діаметром 55 см, для росту від 160 до 180 см обирають фітболи діаметром 65 см. Вироби діаметром 75 см підійдуть високим людям ростом від 180 см.

Найкраще купити фітбол ABS (технологія антирозрив). Вони не розриваються при пошкодженні, проколі, а просто здуваються.

Як сидіння на фітболі впливає на наш організм?

Коли ми сидимо на гімнастичному м'ячі, намагаючись спочатку утримувати рівновагу, працюють м'язи спини і пресу. Крім цього, ми намагаємося тримати спину рівно, при такому розташуванні тіла робити це зовсім нескладно. Якщо Ви хочете покращити стан постави або позбутися від дискомфорту та болю в області хребта, сидіння на фитболі буде тільки сприяти цим цілям.

Зазвичай сидіння на робочому стільці в одній і тій же позі не тільки не сприяє роботі, але і втомлює. Зізнаємося чесно, не кожен з нас робить регулярні перерви, аби розслабитися і розім'яти м'язи. На гімнастичному м'ячі Ви будете рухатися більше, що підвищить і робочу активність. В таких умовах робити паузи для виконання нескладних вправ набагато легше.

Від робочого крісла назовсім відмовлятися не потрібно. Найкращий варіант - чергувати фітбол і стілець або крісло. Півгодини за один раз - достатня кількість часу для позитивного дії м'яча. Чергувати сидіння на фітболі і кріслі Ви можете з інтервалом 20 хвилин.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення