095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як обрати подушку для свого малюка?

15-02-2017
Автор Оля
Як обрати подушку для свого малюка? Babyfoot

Існує багато суперечок щодо того, коли малюк повинен почати використовувати подушку. Одні вважають, що хорошим часом для того, аби дати своїй дитині можливість спати на подушці, є перехід малюка з меншого ліжечка до більшого, у віці близько 18 - 24 місяців. Інші батьки повідомляють, що вони ввели подушки (мова йде про невеликі подушки для малюків) задовго до названого віку, не маючи з таким питанням ніяких проблем. Оскільки кожна дитина розвивається і веде себе по-різному, схоже, "право" на час, щоб почати використовувати подушку, не є принциповим. Головне – аби подушка була правильною. Найбільшу довіру у батьків викликають ортопедичні подушки. На сайті Babyfoot батьків зацікавить ортопедична подушка для новонароджених, яка тримає голівку в оптимальному положенні, зменшує тиск на неї та дозволяє тілу комфортно розташуватися під час сну.

На що у першу чергу потрібно орієнтуватись при виборі подушки для себе і дитини? Чому батьки віддають перевагу ортопедичним подушкам?

По-перше, варто сказати «ні» використанню звичайної подушки для малюка. Звичайна подушка призначена для надання підтримки голови і шиї дорослих. Малюки не мають тих пропорцій, що й дорослі, і, відпочиваючи на звичайній подушці, отримують непотрібне навантаження на шию і плечі. Постійна напруга може привести до дискомфорту і безсонних ночей, або ще гірше, поганої постави.

Є багато ортопедичних подушок для дітей та дорослих, що підійдуть споживачеві за формою і матеріалом. Тому на них орієнтуватись зручніше.

Зверніть увагу на алергічні реакції, які викликають подушки

Ваш малюк чутливий до мікробів, пилу і інших подразників? Гіпоалергенні подушки виготовлені з матеріалів, які допоможуть зменшити алергічні реакції. Більшість ортопедичних подушок є гіпоалергенними.

Піна або піна пам'яті

Наведені вище матеріали є найбільш поширеними, оскільки вони дозволяють легко чистити подушку. Подушки Qmed Memory Foam з еластичною піною пристосовуються до положення тіла, реагують на температуру та розслаблюють.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення