095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Яке взуття краще для моєї дитини?

11-11-2015
Автор Lesia Bratash
Какая обувь лучше для моего ребенка?

Яке взуття краще для моєї дитини? Це питання батьки задають собі щодня, і безліч з них батьків не знають відповіді. Є так багато теорій щодо того, який тип взуття ваша дитина повинна носити, і важко знати, що сказати, який крок продажів і що насправді є науковим фактом.

Виберіть правильне взуття для вашої дитини.

Ми намагаємося "просвіщати" батьків і пояснити, чому хороше взуття таке важливе для загального фізичного розвитку вашої дитини. На початку 70-х черевики малюків були зроблені з твердої шкіри, і ви не могли навіть зігнути їх, якби навіть використовували молоток і щипці.

Ці жорсткі види взуття є одним з причин того, чому взуття було зроблене з вимірюванням ширини - оскільки шкіра в ті часи була настільки жорсткою, що е прилягала навколо дитячих ніг. Сьогодні хороше взуття з м'якої шкіри не вимагає вимірювання ширини навколо щиколотки. У Скандинавії такого вимірювання навіть не існує.

Для прискореного переходу вперед на 30 років, дитячі туфлі виглядають дуже по-різному. Зараз вони ортопедичні, гнучкі і виготовлені з м'якої шкіри. Більшість батьків розуміють, що у взутті потрібна гнучкість, але до сих пір не завжди цінують, наскільки це важливо.

Деякі факти:

  • Більше 80% проблем стопи, кісточки і травми є результатом неправильної форми і негнучкого взуття. Дуже важливо, щоб дитяче взуття мало достатньо місця для природного зростання, до тих пір, поки кістки стопи дозріють. Це не відбудеться до 18, 19 років для дівчаток і 20, 21 для хлопчиків. Простіше кажучи; негнучке, слабкої форми взуття потенційно шкідливе, обмежує природний рух і розвиток стопи.
  • Ортопеди і ортопедичні фахівці вже давно довели, що у дітей, які вчаться ходити босоніж, краще розвиваються ніжки. Наукові докази показують, дитяче взуття повинне бути розроблене так, щоб надавати природне положення стопі, як би при ходінні босоніж.
  • 70% інформації вашого мозку під час руху приходить від нервів на підошвах ніг; ви можете відчувати під собою землю, більше розуміння Вашого тіла в навколишньому середовищі і природні рухи.
  • Підвищення п'яти на велику висоту на взуття дитини скорочує ахіллове сухожилля. Може початися постійне укорочення сухожилля.
  • Підошви, які мають понад 6 мм завтовшки, запобігають 80 до 90 відсотків гнучкості дитячих стоп, тому відхиляють стопу від нормальної послідовності кроку.

У двох словах: Нехай ваші діти розвиваються, як призначено природою.

У Memo останнім часом дуже успішним є введене різноманітне взуття, яке відповідає вимогам «в стилі босоніж" і допомагає дитячим ногам розвиватися як слід. Воно володіє величезним успіхом, і ми щодня отримуємо зворотний зв'язок з подякою від батьків. Ортопедичне взуття Memo набирає величезну популярність серед дітей різного віку. Розроблене ортопедами, воно настільки близьке до ходіння босоніж, наскільки це можливо у розробці взуття, а ще пропонують необхідний захист зі стійкістю підошви.

Переваги цього ортопедичного взуття включають в себе поліпшення постави, кровообігу, здоров'я ніг і силу. Ідеальне в якості взуття для школярів (бо, діти шкільного віку, як правило, носять взуття цілий день), а з весни ми також будемо вводити в асортимент нові кольори і стилі.

Коментарі

Нове повідомлення