095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Яке взуття не потрібне дитині? Помилки при виборі дитячого взуття

27-10-2017
Автор Оля
Яке взуття не потрібне дитині? Помилки при виборі дитячого взуття Babyfoot

Покупці взуттєвих виробів для дитини батьки приділяють чимало уваги. Кількість виробників і видів дитячого взуття настільки велика, що іноді важко зупинити свій вибір на одній парі. Виділивши основні помилки підбору взуттєвих виробів, можна значно полегшити свій вибір і встановити основні критерії, яким будуть відповідати ідеальні черевики або босоніжки Вашого чада.

Взуття впливає не тільки на розвиток ніг малюка, але й на його ходу, поставу і загальну активність (спробуйте пів дня рухатися у незручному взутті). Хороші черевички або туфлі будуть захищати ніжки від навколишнього середовища (це і погодні зміни - сніг і дощ, і ризик отримання травм) підтримувати їх здоровий розвиток.

Перешкодами у виборі взуття зі «здоровими» стандартами є певні тренди на те чи інше взуття або фасон, в залежності від сезону (угги чи балетки, наприклад). Оскільки брендів дійсно багато і вибір не обмежений, ніхто не проти орієнтуватися на красиві моделі. Але при цьому варто стежити, щоб їх основні характеристики відповідали конкретним вимогам «правильних» взуттєвих виробів.

Можна назвати наступні помилки при купівлі взуття для дитини:

1. Необхідність використання ортопедичного взуття.

Між лікувальними ортопедичними і профілактичними виробами є різниця. Профілактичне взуття має певні стандарти, рекомендовані фахівцями, як, наприклад, жорсткий задник або оптимально гнучка підошва. Лікувальні ортопедичні взуттєві вироби радить лікар в разі виникнення тієї чи іншої проблеми.

2. Висота каблука.

Не повинна перевищувати 5 мм. Такий маленький каблучок допоможе розподілити навантаження при ходьбі і дитині буде зручно пересуватися по будь-якій поверхні.

Якщо ми говоримо про більш старших дітей, то до восьмирічного віку буде доречний каблук від півсантиметра до сантиметра, з восьми до десяти років рекомендується вибирати взуття на підборах не більш двох сантиметрів. Якщо Ви купуєте взуття дівчинці-підлітку, пам'ятайте, що висота каблука не повинна перевищувати 4 см.

Якщо дівчинка в підлітковому віці використовує взуття на підборах, це не повинно відбуватися на постійній основі (відзначимо, що дорослих дам це теж стосується). Ігнорування таких рекомендацій призводить не тільки до проблемних ніг в майбутньому, а й до порушення постави.

3. Запас.

Не повинен перевищувати 1 см. Якщо Ви замовляєте взуття в Інтернеті, потрібно точно знати довжину стоп свого малюка. Якщо виникають сумніви, вимірюйте довжину не одним, а двома різними способами. Потім порівняйте результати і подивіться, чи вони однакові.

4. Підошва.

Вибирайте взуття з достатньо гнучкою підошвою. Суперечки виникають щодо використання м'якої підошви (тапочків, наприклад). В цілому, вітчизняними фахівцями рекомендується використовувати взуттєві вироби класичного стандарту, тоді взуттю на м'якій підошві відводити не більше ніж 2 години на день, якщо в цьому буде необхідність.

5. Що робити з раніше використаним взуттям?

У цьому питанні думки розділилися. Є думка, що взуття, яке носили старші діти, не варто віддавати молодшому, навіть якщо виріб зберіг хороший вигляд. Внутрішні деформації взуття можуть бути не так помітні. Однак не всі бачать досить причин, щоб хвилюватися з цього питання.

У будь-якому випадку, навіть при виборі використаного взуття особливу увагу потрібно звертати на особливості гігієни, повну відповідність розміру, загальні стандарти, легкість і комфорт. Проблеми ніг (грибкові захворювання, наприклад) нескладно отримати з використанням чужих взуттєвих виробів. А це нікому не потрібно. Краще вкласти кошти в новий виріб і не ризикувати здоров'ям дитячих ніжок.

Якщо нове взуття в процесі носіння деформується, варто замінити його. Якщо Ви помічаєте деформацію взуттєвих виробів не вперше, причому це відбувається без вагомих причин і досить швидко, зверніться до ортопеда.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення