095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Яке взуття потрібне дитині з ДЦП?

31-03-2017
Автор Оля
Яке взуття потрібне дитині з ДЦП? Babyfoot

Неправильна пара взуття може дуже негативно позначитися на розвитку дитячих ніжок. У дитини з діагнозом ДЦП спостерігаються патології, пов'язані з м'язовим тонусом, а також проблеми з рухом у суглобах. Тому догляд за їх ніжками вимагає особливої уваги і якісного взуття, яке буде сприяти правильному положенню стоп і забезпечувати комфорт при ходьбі.

Бренд дитячого ортопедичного взуття Memo представляє ортопедичні босоніжки для дітей з ДЦП серії Memo Sprint і Memo Basic. Що дає таке взуття при використанні?

1. Ортопедичне взуття для дітей від цього виробника виготовлене з натуральної шкіри. По-перше, це дозволяє ногам дихати, а по-друге, воно є більш якісним і надовго зберігає свої форму і вигляд.

2. Взуття має жорстку підошву - одна з обов'язкових характеристик правильного взуття для дітей. Ще одна необхідна характеристика - високий, жорсткий задник.

3. Босоніжки добре утримують ногу у взутті завдяки липучкам / шнуркам.

Ортопедичне взуття захищає від розвитку деформацій стоп, забезпечує зручність для дитини при розвитку рухових навичок, при формуванні правильної ходи.

Дитячий церебральний параліч - хвороба, яка вражає нервову систему дитини. Через знижений тонус м'язів активність малюка проявляється пізніше, крім того, її розвиток вимагає постійної уваги з боку батьків і фахівців. Ортопедичне взуття для таких випадків виступає одним з інструментів лікування, який сприяє правильному функціонуванню стоп.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення