095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Яка подушка найкраще підійде дитині?

09-11-2016
Автор Lesia Bratash
Какая подушка лучше всего подойдет ребенку?

Здоровий сон має сильний вплив на наше самопочуття. А що вже говорити про дітей! Тому ми, батьки, повинні забезпечувати своєму чаду максимальний комфорт під час сну. Важливим елементом, який сприяє хорошому сну, є ортопедична анатомічна подушка. Тож яку саме подушку краще всього вибирати для малюка?

Перше, з чим потрібно визначитися – це форма і розмір. Якщо ці дві характеристики обрані помилково, страждає шия, страждає постава і сама дитина. Лікарі вважають, що на сьогоднішній день найбільш оптимальним варіантом форми подушки для малюка буде звичайний прямокутник. А для того, щоб визначиться з розміром, зробіть спочатку виміри ліжка. Найпоширеніший розмір – 40 см на 60 см.

Ще одна важлива деталь: якщо хочете визначити хороший показник висоти подушки, перед покупкою виміряйте ширину плечей дитини і розділіть на половину. Ця цифра відповідає цифрі висоти правильної подушки саме для вашого малюка.

На сьогоднішній день існує безліч подушок з різними наповнювачами, будь-яких форм і кольорів. Ортопедичні подушки, представлені на нашому сайті, завдяки високоеластичній піні, відмінно пристосовуються до потреб користувача і сприяють постійному утримуванню голови в правильному положенні.

Бажаємо Вам міцного здоров'я й гарного сну, а вони, як відомо, тісно пов'язані між собою.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення