095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Які аксесуари та тренажери будуть корисними для зміцнення Вашого здоров’я?

11-05-2017
Автор Оля
Які аксесуари та тренажери будуть корисними для зміцнення Вашого здоров’я? Babyfoot

Коригувальні вправи, процедури для зміцнення і оздоровлення тіла не повинні сприйматися як нудна рутина. Зараз існує хороший вибір аксесуарів для гімнастики від різних брендів, тож Ви можете створити свою цікаву програму вправ з практично необмеженими можливостями. Які аксесуари використовують найбільше і чому?

Гумовий м’яч

Вони бувають різних форм та розмірів. Проте найбільш універсальним стане швейцарський м’яч – фітбол. Фітболи використовуються у будь-якому віці, підходять навіть для немовлят і вагітних жінок. Такий виріб чудово впливає на поставу, дозволяє зміцнити м’язи, тренуватися гнучкості та просто добре проводити час. На фітболі можна сидіти, лежати і навіть стояти (тут варто звернути увагу на вагу людини).

Масажний коврик

Масажні коврики абсолютно різні, ними користуються як діти, так і дорослі. Такі вироби рекомендуються людям з плоскостопістю, є чудовими засобами для релаксації.

Гумові масажні м’ячики

Вони можуть бути круглими, а можуть мати шипи. Стискання і катання цих м’ячиків позитивно впливає на кровообіг і стан шкіри, вони прості у використанні і не потребують сторонньої допомоги.

Балансувальний тренажер

Балансувальні тренажери бувають різні. Зокрема, на нашому сайті можна обрати балансувальний м’яч для утримання рівноваги, який стане у нагоді для тренування координації, тренує м’язи. Проте для перших занять радимо завчасно підготувати для себе точку опори.

Не менш чудовий аксесуар – балансувальний диск, який посприяє розвитку м’язів живота, спини та ніг. Він також чудово впорається з завданням масажу для Ваших стоп.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення