095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Які кросівки купити дитині - наша добірка моделей Memo

20-07-2018
Автор Оля
Які кросівки купити дитині - наша добірка моделей Memo Babyfoot

Кросівки вже стали універсальним взуттям, їх різноманітність дозволяє обирати найкращі моделі для прогулянок, повсякденного життя і спортивних занять. Діти і підлітки полюбили кросівки за їх зручність і можливість носити взуття приємного дизайну.

Наші клієнти при виборі кросівок для дитини піклуються про те, щоби взуття добре сиділо на ніжках, підходило за розміром, не викликало дрібних дефектів (мозолів, натоптишів) і пітливості. Memo (Мемо) створили моделі, які задовільняють побажання дітей та батьків, тому на ринку з'явилися дитячі ортопедичні кросівки цього бренду.

Чому ми представляємо на Babyfoot дитячі ортопедичні кросівки Мемо

Дитяче ортопедичне взуття розроблене для того, щоб створювати комфорт ніжок в період їх росту та розвитку, а також захищати від виникнення деформацій. В ортопедичних кросівках дитина правильно ставить ніжки, що дуже важливо під час активності. Це позитивно позначається на формуванні ходи і постави.

Ортопедичні кросівки носять діти, які мають проблеми зі здоров'ям ніжок - плоскостопість, вальгусну деформацію. У цьому взутті дитина активно рухається з комфортом - без натирань, мозолів та інших незручностей. Оскільки всі моделі Мемо шкіряні, це не призводить до надмірної пітливості.

Пропонуємо оцінити дитячі кросівки Мемо в колекціях Urban Classic і Memo Polo у каталозі нашого інтернет магазину, адже вони мають ряд переваг, які вам сподобаються!

У чому унікальність кросівок Urban Classic

1. Опрацьований дизайн, який враховує естетичні уподобання дитини, тому в такому ортопедичному взутті дитина відчуває себе максимально комфортно. Кросівки легко комбінують з різними образами хлопчики і дівчатка. Спокійні, чорні шкіряні кросівки в класичному стилі відмінно сидять на ніжках, а модель сірого кольору з квітковим принтом має додаткову пару шнурівок.

Memo New York 3LA Чорні

Memo New York 1DA Сині

Memo New York 1BE Сірі

2. Каблук і підошва. Завдяки Мемо на ринку вперше з'явилися кросівки з ортопедичними властивостями, які мають каблук Томаса. Підошва взуття гнучка, не ковзає, гумова, носок також прогумований.

3. Кросівки фіксуються на ніжці двома видами застібок - блискавкою, яка знаходиться збоку і шнурками.

4. Задня частина - досить тверда, щоб додатково фіксувати ноги у правильному положенні.

Переваги дитячих ортопедичних кросівок Memo Polo

1. Наявність діагностичної підошви, яка присутня у більшості моделей Memo. Це унікальна система, яка має світовий патент, з її допомогою батьки відстежують розвиток стоп своєї дитини.

2. Натуральна м'яка шкіра, в зоні голеностопа знаходяться м'які вставки - таким чином ніжна шкіра додатково захищена від натирання.

3. Жорсткий задник, міцні липучки.

4. Наявність каблука Томаса.


Memo Polo 3LY Чорні

Якщо у вашої дитини є індивідуальні устілки, вона може використовувати їх разом зі взуттям Мемо - моделі повністю до цього пристосовані.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення