095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Які речі посприяють правильній ході у дитини?

14-03-2017
Автор Оля
Які речі посприяють правильній ході у дитини? Babyfoot

Перший крок малюка - один з найбільш пам'ятних моментів в житті батьків. Час проходить швидко і у дитини формується хода. Дуже важливо стежити за розвитком ніжок свого чада, оскільки від них залежить його правильна хода в майбутньому.

У деяких малюків при ходьбі помітна клишоногість. При цьому коли вони просто стоять, ніжки знаходяться у правильному положенні. Це не привід для занепокоєння, з часом дитина виробить правильну ходу. Якщо клишоногість не проходить, зверніться за консультацією до лікаря-ортопеда. При необхідності фахівець порадить спеціальну гімнастику.

Існує ряд основних правил, які допоможуть розвивати ніжки дитини і, слідом за цим, покращувати її ходу:

1. Правильне ортопедичне взуття для дітей - це вироби з жорстким задником, з натуральної шкіри і невеликим каблучком, які формують ніжку в правильному положенні, захищаючи її від різних деформацій.

2. Розвивайте ноги. Якщо є можливість, приділіть час ходінню босоніж, яке для маленьких дітей стане веселим і корисним заняттям. Якщо Ви бачите, що дитина відчуває втому, не перешкоджайте її відпочинку.

Дітям більш старшого віку сподобається їзда на велосипеді, роликах, ковзанах, спортивні або танцювальні заняття, які будуть зміцнювати м'язи ніг.

3. Якщо Ви помітили у дитини проблеми, що стосуються здоров'я ніг, не відкладайте візит до лікаря. Вчасно підібрані ортопедичні устілки, спеціальні вправи і рекомендації ортопеда тільки прискорюватимуть процес усунення того чи іншого дефекту.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення