095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Якими перевагами порадує малюка і батьків дитяче взуття від Memo?

13-07-2017
Автор Оля
Якими перевагами порадує малюка і батьків дитяче взуття від Memo? Babyfoot

Взуття - це вироби, покупці яких приділяється досить багато уваги. Такий підхід, безперечно, є найвірнішим, адже саме взуття ми використовуємо протягом тривалого періоду часу. Крім того, від вдалого вибору залежить і комфорт під час ходьби, і здоров'я ніг в цілому. Що й казати про вибір взуття для улюбленої дитини!

Дитяче ортопедичне взуття виробника Memo (Польща) заслужено отримало високі оцінки педіатрів і ортопедів, і знаходиться на хорошому рахунку у споживачів. Фахівці, що працюють над створенням даного взуття, враховують усі анатомічні особливості маленьких стоп. Носок взуття досить широкий, щоб пальці ніг не були придавлені, а ніжки розвивалися правильно.

Напевно, найцікавішою характеристикою взуття Memo можна назвати діагностичну підошву. Вона розділена на зони, завдяки яким батьки можуть відслідковувати розвиток ніг дитини у процесі використання взуття. Спостерігаючи за тим, яка зона підошви стирається в першу чергу, мама і тато роблять висновки про стан здоров'я ніжок свого чада, при потребі можуть підібрати спеціальні устілки і нанести візит ортопеду (навіть з профілактичною метою).

Устілки для взуття - тема не менш обговорювана. Взуття Memo є розрахованим на індивідуальну устілку, крім того, воно може використовуватися і без устілок (якщо ніжки здорові). Вітчизняні ортопеди кажуть про те, що для профілактики потрібен супінатор, європейські фахівці не радять використовувати супінатори для здорових стоп. Тому взуття Memo має рівну підошву, оскільки вважається, що стопи повинні розвиватися більш природним чином, зміцнюючи м'язи і зв'язки ніг. При потребі у взуття поміщаються профілактичні або анатомічні устілки.

Про високу якість взуття можна говорити, навіть візуально оглянувши і потримавши його в руках. Натуральна козяча шкіра, якість прошитих рядків, і відповідний вигляд взуття говорять самі за себе. Якщо для батьків ці характеристики мають першорядне значення, то діти, особливо молодшого віку, звертають увагу на дизайн. І тут фахівці Memo також відмінно працюють. Ви самі можете переконатись в цьому разом з дитиною, оцінивши асортимент даного взуття у нашому інтернет магазині.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення