095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Якого кольору фітбол вибрати дитині?

30-06-2017
Автор Lesia Bratash
Якого кольору фітбол вибрати дитині? Babyfoot

Якщо Ви вирішили обрати для свого чада фітбол, то, напевно, цікавитеся всіма характеристиками, якими повинні володіти якісні м'ячі, визначаєте розмір виробу і, можливо, навіть складаєте режим тренувань. Однією з характеристик кожного гімнастичного м'яча є колір.

Колір виробу важливий для естетичного сприйняття дитини. Крім того, колір може вплинути на створення позитивного настрою, який буде тільки сприяти ентузіазму виконання вправ.

Якщо батьки купують фітбол для домашніх занять, можливо, вони захочуть підібрати м'яч в тій колірній гамі, яка буде відповідати інтер'єру кімнати дитини.

До порад щодо вибору кольору можна ставитися по-різному. Тому навколо даної теми існують різні думки, поради та рекомендації. Але сьогодні ми вирішили зібрати для Вас характеристики кожного кольору веселки і подивитися, який вплив кожен з них має на організм дитини:

Зелений колір - знімає напругу, позитивно впливає на серцеву діяльність, стабілізує тиск.

Теплі кольори (оранжевий, червоний) - підвищують активність і настрій, сприяють бадьорості, позитивно впливають на колір шкіри, пам'ять, зір.

Коричневий - створює стан гармонії.

Холодні кольори (блакитний, синій) - заспокоюють, нормалізують діяльність серця.

Дехто радить обирати колір, виходячи з характеру людини: червоні фітболи - для активних хлопців, блакитні - для спокійних.

Якщо говорити про спортивні зали або ігрові кімнати, де діти можуть займатися на гімнастичних м'ячах групою, то зазвичай дизайн таких кімнат передбачає наявність яскравих кольорів, щоб якомога краще стимулювати активність кожної дитини.

Коментарі

Сколько людей столько и мнений
Нове повідомлення