095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Яке взуття не можна носити дитині?

27-12-2016
Автор Lesia Bratash
Яке взуття не можна носити дитині? - Babyfoot

Коли щасливі мама і тато спостерігають перші кроки дитини, на першому плані відразу виникає питання про підбір хорошою дитячого взуття. У наш час існує величезна кількість різних брендів, і досить складно перейнятися цілковитою довірою до одного з них. А скільки при цьому можна наробити помилок! Тому сьогодні Вас чекають найтиповіші помилки покупки дитячого взуття, які іноді через незнання роблять молоді батьки.

1. Навіщо купувати дороге взуття? Дитина ще маленька.

Справа в тому, що раннє дитинство - це найважливіший період розвитку ніжок дитини. Саме тоді вони формуються, зміцнюються кістки і м'язи. І неправильне взуття може не тільки перешкодити цьому, але і залучити різні дефекти ніг, такі як, наприклад, плоскостопість або косолапість.

2. Позичу взуття у родичів, друзів, знайомих. Ніжка зростає швидко, навіщо купувати нове взуття?

Дитяче взуття формується під свого споживача, тобто малюка, в процесі використання. Взуття, яке сформоване на одну ніжку, не буде корисним для іншого користувача. Навіть навпаки - воно може стати причиною неправильного зростання ніг у дитини.

3. Поміряв один черевичок - купуємо!

Не забувайте міряти взуття відразу на дві ніжки. Нехай дитина походить у них, потопчеться, розповість про свої відчуття.

4. Напевно, немає нічого страшного, якщо купити взуття «на виріст». І взуття купили, і заощадили.

Є ризик того, що таке взуття не підійде малюкові з анатомічних причин. У результаті - доведеться витрачати гроші на нове взуття, якщо захочете бачити ніжки дитини в комфортному стані.

Пам'ятаючи про основні вимоги, які ставляться до купівлі дитячого взуття: матеріал, правильні каблук, устілки, підошва, носок, який захистить ніжку, вибрати якісне взуття буде набагато легше. Наприклад, на нашому сайті величезним попитом у батьків користується польський бренд Мемо. Відповідність високим європейським стандартам і вимогам дозволяють батькам довіряти такому виробникові і вибирати для своєї дитини найкраще взуття. Оцініть взуття від Мемо і Ви, ми впевнені, воно обов'язково сподобається малюкові

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення