095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Як запобігти плоскостопості у дитини?

09-07-2017
Автор Lesia Bratash
Як запобігти плоскостопості у дитини? - Babyfoot

Дитяча плоскостопість не є рідкісною проблемою, тому вимагає уваги з боку батьків. На щастя, така деформація цілком піддається корекції, якщо вчасно приступити до цього завдання. А щоб уникнути плоскостопості батькам і дитині слід вжити наступних заходів:

Регулярні прогулянки на свіжому повітрі. Ви напевно чули про корисні рекомендації щодо ходьби по нерівних поверхнях (якщо це дозволяють погода і навколишнє середовище). Існує також чудова альтернатива такій ходьбі - масажний килимок.

Після першого місяця життя малюка радять робити зміцнюючий масаж для ніжок. Звичайно, він повинен виконуватися фахівцем.

Для того, щоб переконатися в здоров'я стоп свого чада або вчасно перешкодити виниклим дефектам, потрібно регулярно відвідувати разом з малюком лікаря-ортопеда. З метою профілактики раз на півроку наносять візит лікарю-невропатологу, щоб переконаєтися у відсутності неврологічних патологій, які можуть стати причиною розвитку плоскостопості.

Після того, як малюк починає ходити, його ніжкам потрібне дитяче ортопедичне взуття. Профілактичні вироби повинні володіти рядом характеристик, а саме: бути виготовленими з якісної натуральної шкіри, легкими, з гнучкою підошвою. У такому взутті є невеликий каблучок і твердий задник. Дуже важливо, щоб взуття було підібрана ідеально - за розміром. До вибору таких виробів слід поставитися відповідально і прискіпливо.

Взуття іншої дитину використовувати не можна, оскільки воно вже повністю пристосувалося до його ніжки, і не підходить новому власнику

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення