095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Ключові характеристики Зимового ортопедичного взуття Memo Аspen

21-10-2015
Автор Lesia Bratash
Так как же правильно выбрать ортопедическую детскую обувь для зимы?

Дуже важливими є матеріали, з яких виготовлені дитячі ортопедичні черевики. Вони повинні мати властивості дренажу і хороше поглинання поту. Ортопедичне взуття має бути виготовлене з високоякісної натуральної шкіри і текстильних матеріалів. Дитяче взуття повинне мати найвищі гігієнічні властивості, а також ідеально підходити для догляду за дитячими ніжками. Деяке взуття оснащене додатковою вставкою зі шкіри, яка діє як поглинач поту і неприємного запаху. Коли нога дитини знаходиться у взуттєвій устілці, вона поглинає вологу всередині і зберігає сухість та гігієну. Коли дитина буде знімати взуття, вологість випарується відразу і не залишить по собі слідів. Завдяки цьому взуття дитини на довше залишиться свіжим і красивим, чистим, здоровим і безпечним.

Як правильно вибрати ортопедичне дитяче взуття на зиму?

Взимку дуже важливо забезпечити правильну термоізоляцію і захист від промокання. І ось з’являється дилема, оскільки, з одного боку, ми хочемо, щоб взуття було теплим, стійким до води, а з іншого, потрібно забезпечити нозі доступ повітря. З приходом нових технологій на ринку з'явилися спеціальні ортопедичні чоботи, що дозволять зменшити втрату тепла ногами дитини і не тільки. Зимові ортопедичні черевики Memo Aspen виготовлені з використанням спеціального матеріалу, який забезпечує непроникний бар'єр для будь-якої рідини і не дозволяє проникати всередину взуття краплям дощу, бруду і снігу. У результаті всередині взуття залишається сухим.

Ще одна важлива річ - розмір взуття. Згадаймо, що відповідне взуття, повинне бути на 7-9 мм довше, ніж стопа. Ноги дитини швидко розвиваються на кожному етапі дорослішання і дуже швидко ростуть, буває, що цілих 5 мм в 3 місяці, а ходьба в чоботях, які занадто малі, може серйозно деформувати стопу. Це особливо важливо в зимовий період, коли, як ми припускаємо, дитина носить товсті шкарпетки. Характерною особливістю дитячих ніг є широке розташування пальців. Тому слід звернути увагу на вільне положення ноги і рух пальців, і це забезпечує тільки широкий носик ортопедичного черевика. Тому звертайте увагу на правильний вибір розміру при покупці взуття.

Важливим питанням є підошва, яка сильно впливає на поліпшення безпеки дитини. Вона повинна легко згинатися в суглобах фаланги пальців (більш-менш 2/3 довжини взуття від п'яти - це місце, де дитячі пальці починають згинатися). Жорстка підошва викликає неприродну ходу дитини. Кращими є легкі, пружні і гнучкі підошви, що не мають будь-яких жорстких роз'ємів, ніж ті, які більше надають жорсткості і викликають труднощі при вигині. Крім того, варто було б обирати взуття з підошвою, яка обмежує можливість падіння. Все більше і більше, дитяче зимове ортопедичне взуття використовує спеціальні антиковзкі підошви.

Ключові характеристики Зимового ортопедичного взуття Memo:

  1. Профілактична устілка MemoProfiSole® - це підошва з каблуком Томаса, яка перешкоджає деформації ніг дитини, а також забезпечує правильне положення ніг під час розвитку.
  2. Задник - термопластичний асиметричний задник забезпечує належний захист ноги і стабілізацію.
  3. Хутряний язичок - запобігає потраплянню снігу і води. Його конструкція дозволяє легко одягати взуття дитині.
  4. Верх - виготовлений з натуральної, високоякісної шкіри в поєднанні з водонепроникним матеріалом AquaStop.
  5. Хутряна підкладка - м'яка вкладка, яку можна витягувати, забезпечує комфорт, тепло і оптимальну ізоляцію.
  6. Підошва з зимовим протектором - забезпечує оптимальне зчеплення з поверхнею у зимовий період.
  7. Підошва - гнучка передня частина взуття, підвищує комфорт при ходьбі.
  8. Округлий носок - захищає пальці дитини від травм і забоїв.
  9. Відбивачі - застосовані в задній і передній частині черевика, покращують видимість дитини на дорозі.
  10. Регулювання застібки - допомагає відрегулювати черевик до форми стопи.

Купити зимове ортопедичне взуття в Києві і з доставкою по всій Україні можна, перейшовши в каталог.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення