095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Коли купувати дитині перші черевички?

30-10-2016
Автор Lesia Bratash
Коли купувати дитині перші черевички?

Взуття для дітей - в залежності від їх невеликого розміру - іноді розчулює, чи не так? Дуже часто вони навіть є символом очікування дитини. Жінка показує чоловікові пару маленьких черевиків як знак того, що скоро він стане татом. Ми навіть тримаємо в коробках маленьке взуття на майбутнє, щоб принести його в якості подарунка на свята знайомим малюкам. Однак, краще не поспішати з покупкою взуття для дитини. Чому?

Дитина не потребує взуття від початку ходіння. Тому що після того, як Ви навчили дитину пересуватися по кімнаті, не можна вести його на прогулянку в парк. На початку малюк повинен удосконалити свої навички в домашніх умовах. Це прекрасний час, протягом якого він відчуває ходьбу в буквальному сенсі - дотику, завдяки босих ніг. Будинок є безпечним (або, принаймні, повинен бути таким), тому переконайтеся, що на підлозі немає гострих або твердих предметів, які могли б перешкодити дитині.

Але чи дійсно це безпечно? Так, якщо ми весь час будемо стежити за порядком в будинку і спостерігати за кожним кроком малюка. Якщо Ви бачите, що дитині все таки потрібне взуття для безпеки ніжок, адже не завжди є можливість стежити за малюком щомиті, переконайтеся, що дитяче взуття адаптоване до потреб перших кроків. Таке взуття Memo створює в колекції Memo Start.

Здавалося б, що час для взуття приходить разом з виходом на вулицю. Це не зовсім так. Особливо, коли дитина починає ходити в весняно-літній період. Це ідеальний час, щоб дозволити їй відчути ногами холодну м'яку траву або теплий пісок на пляжі. Просто пам'ятайте, що ми повинні бути повністю впевненими в абсолютній чистоті газону або пляжу, за яким ходить малюк.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення