095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Колекція дитячих сандалей і босоніжок від Memo

03-11-2016
Автор Lesia Bratash
Колекція дитячих сандалей і босоніжок від Memo - Babyfoot

Для малюка дуже важливим критерієм при виборі взуття є зовнішній вигляд. Тому дитячі ортопедичні сандалі і босоніжки Memo розробляє таким чином, щоб одночасно захищати ніжку, забезпечуючи їй зручність і приносити дитині та батькам естетичне задоволення.

Найприємніші відчуття викликає у дітей нова колекція ортопедичного взуття Kangaroo, Bunny і Koala. Представлене трьома казковими персонажами, босоніжки привчають дітей до догляду за взуттям з самого дитинства через ігровий момент. Окрім цікавої візуальної задумки, ортопедичні сандалі відповідають найвищим європейським стандартам розробки, мають гнучку підошву з каучуку, каблук Томаса і жорсткий задник. Липучки добре утримують і фіксують ногу, сприяючи її правильному розвитку.

Дитячі ортопедичні босоніжки Memo Apollo, Memo Atena, Memo Bellona і Memo Dino особливо рекомендуються для чутливих ніжок, оскільки мають м'яку піну, яка забезпечує додатковий комфорт. Наявність діагностичної підошви дозволяє батькам визначити ступінь і правильність розвитку дитячих ніг.

Дитячі ортопедичні босоніжки серії Memo Hermes - новинка на ринку взуття, вподобана дітьми. Система діагностики, розроблена, щоб допомогти батькам визначити рівень здоров'я ніжок дитини, кращі європейські характеристики і високоякісна натуральна шкіра - це найкращий вибір для підтримки зростання і дорослішання крихіток.

Дитячі ортопедичні босоніжки Memo Iris мають класичну форму, адже простота і стиль, помножені на якість - це все, що шукає дитина.

Пропонуємо Вам також оцінити різноманітність ортопедичних босоніжок Memo Jaspis для дівчаток. Яскраве, зручне взуття також володіє всіма перевагами, описаними вище.

Дитячі ортопедичні босоніжки Memo Monaco, Memo Szafir, Memo Virtus і Memo Palermo в наявності у цікавій колірній палітрі на нашому сайті babyfoot.com.ua. Вони забезпечують зручність і стабілізацію ніжки навіть найактивнішим хлопчикам.

Ортопедичні босоніжки для дітей з ДЦП Memo Basic мають пряжку і жорсткий ремінь, які утримують п'яту, а кріплення у вигляді корсета дозволяє коригувати дефекти ніжки, стежити за її правильним ростом і функціонуванням.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення