095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Кому будуть корисні заняття на фітболі?

24-06-2017
Автор Оля
Кому будуть корисні заняття на фітболі? Babyfoot

Фітбол - це великий гімнастичний м'яч яскравого кольору, який зараз використовує величезна кількість людей, як в тренажерних залах, так і в домашніх умовах.

Популярність фітболу обумовлена тим, що він підходить практично для будь-якого віку, дозволяє розвинути гнучкість, покращити координацію, при цьому практично всі м'язи отримують рівномірні навантаження, а Ви весело проводите час. Фітбол допомагає вдосконалити красу тіла, зробивши його більш струнким, виправити поставу.

Однією з позитивних характеристик м'яча є відсутність занадто сильних навантажень на нижні кінцівки. Тому з фітболом займаються і люди похилого віку, і люди з проблемами суглобів, зайвою вагою, варикозним розширенням вен.

Вагітні жінки з задоволенням проводять час на заняттях з гімнастичним м'ячем. При цьому знімається навантаження з хребта, зміцнюються м'язи малого тазу, поліпшується рівновага. Фітбол - чудовий засіб, щоб підтримувати м'язи в тонусі під час вагітності. Після народження дитини він також стане в нагоді.

Потрібно мати на увазі, що існує кілька протипоказань для використання фітболу при вагітності. Зокрема, це набряки, багатоводдя, захворювання і травми спини, істміко-цервікальна недостатність, гіпертонус матки, загроза передчасних пологів. Тому майбутній мамі потрібно буде проконсультуватися з цього питання у свого лікаря.

Дуже часто фітболи використовують для занять з новонародженими, щоб розслабити м'язи живота, зменшити коліки. Такий м'яч дозволяє розвивати координацію малюка, зміцнювати м'язів, покращує кровообіг, позитивно впливає на роботу дихальної системи і, в цілому, піднімає малюкові настрій.

І мамі, і дитині підбираються різні комплекси вправ на фітболі.

Гімнастичний м'яч буде корисний будь-якій людині, особливо якщо Ви постійно працюєте в положенні сидячи. Працівники на дому і в офісах замінюють фитболами робочі крісла, і дуже задоволені такими змінами.

Завдяки м'ячу працюють ті групи м'язів, які не завжди вдається задіяти для активності. Фітбол використовують, щоб зміцнити прес, побороти целюліт або зайву вагу.

Гімнастичні м'ячі тепер намагаються придбати всі - і для фітнес-центрів, і різних спортивних груп, для лікарень, садочків, домашніх занять.

Варто врахувати, що протипоказаннями для використання фітболу також вказані патології внутрішніх органів, грижі, проблеми з серцево-судинною системою. Якщо проблеми зі здоров'ям дають про себе знати, бажано отримати схвалення лікаря і підбирати для себе відповідні комплекси вправ.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення