095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Коригуюча і компенсаційна роль плавання

12-07-2017
Автор Оля
Коригуюча і компенсаційна роль плавання Babyfoot

Кожен тип фізичної активності є корисним для здоров’я, проте деякі види спорту мають більше переваг, ніж інші. Якщо ми розглядаємо переваги плавання, стає цілком зрозуміло, що це той вид спорту, який працює на благо нашого здоров’я всебічно. Яку користь несе для нам плавання? Кому слід частіше відвідувати басейн?

Плавання діє на тіло дуже гармонійно. Змушує працювати практично усі м’язи нашого тіла і підвищує тонус. Такі заняття допомагають спалювати калорії та «вибудувати» чудовий силует, сильні, міцні м’язи. І найголовніше – плавання не обтяжує суглоби та хребет!

Наступна перевага є особливо важливою для дітей і молодих людей, організм яких швидко росте. Діти зі слабкими м’язами будуть зміцнювати своє тіло, молоді люди, що страждають ожирінням – втрачатимуть зайву вагу безпечним способом, при цьому підвищуючи ефективність серцево-судинної системи.

Найчастіше плавання рекомендується дітям через позитивний вплив занять на опорно-руховий апарат. Підлітки можуть скаржитися на болі в кістках і суглобах, що виникають під час надмірних фізичних навантажень. А плавання, як уже відомо, не дає зайвих навантажень на суглоби.

Оскільки різні стилі плавання вимагають участі тих чи інших м’язів та повторювання конкретних рухів, плавання може стати частиною терапії для корекції дефектів постави. Наприклад, плавання брасом використовується для корекції проблем, що стосуються поперекового відділу хребта, плоскостопості. Для посилення терапевтичного дефекту варто звернутися за допомогою до фізіотерапевта, який знайде методи для здійснення позитивних змін у здоров’я Вашого чада.

Плаваючи, Ви укріплюєте здоров’я ще й тому, що вода має нижчу температуру, ніж температура Вашого тіла. Фізична активність у воді також позитивно впливає на психіку. Вода сприяє розслабленню, тож плавання може використовуватися і як один зі способів подолання стресу.

Підводячи підсумки, можемо сказати, що переваги плавання переоцінити неможливо. І серед багатьох переваг слід виділити можливості для корекції дефектів тіла. Плавання також рекомендують для дітей з проблемами опорно-рухового апарату, які носять дитяче ортопедичне взуття.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення