095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Міцний сон: поради і лайфхаки, з якими ви будете висипатися краще!

17-07-2018
Автор Оля

З насиченими буднями, використанням гаджетів, планами і переживаннями легко збити режим дня, включаючи здоровий сон. При цьому недосип впливає на наш організм дуже погано: погіршується вигляд шкіри, знижується уважність і концентрація, виникає дратівливість. Розповідаємо, чого слід уникати і на що звернути увагу, щоб повністю розслабитися і максимально добре відпочити.

Огляньте свою кімнату

Якщо ми довгий час проводимо в одному приміщенні, його мікроклімат починає впливати на наше самопочуття, навіть якщо ми не завжди звертаємо на це увагу.

У запилюченій, жаркій кімнаті з сухим повітрям ваш сон і часопроведення складно буде назвати здоровими. Тому ми рекомендуємо стежити за чистотою своєї кімнати (особливо це важливо для алергіків), враховувати температуру і вологість повітря. І не забувати провітрювати кімнату.

Стануть у нагоді:

Термометр - щоб відстежувати температуру в кімнаті, вона повинна складати приблизно 20-22 градуси.

Гігрометр - пристрій, який показує вологість повітря, показник норми для кімнати - 30-60%. Якщо ми часто користуємося опалювальними приладами, повітря стає дуже сухим, може лущитися шкіра, у горлі виникає першіння. У таких випадках купують зволожувачі повітря.

Темна сторона

Якщо ви опитаєте кількох знайомих про їхнє ставлення до світла в спальні, швидше за все, почуєте дві протилежні думки. Одні люди стверджують, що засипають тільки у повній темряві, іншим не заважає ні світло екрану телевізора, ні нічник, ні ліхтарі за вікном.

Як би там не було, мелатонін - гормон сну, організм виробляє у повністю темній кімнаті. Тому варто подбати про те, щоб створити у себе в спальні відповідну атмосферу перед сном.

Ліжко

Найбільше на комфорт сну впливає спальне місце. На прогнутому матраці, з неправильною подушкою вранці болить голова і затікає шия; тіло знаходиться у неправильному положенні, тому зранку буває складно навіть розігнути спину. Отож, варто вибрати собі якісні подушку та матрац, а також ковдру, яка буде відповідати температурі повітря у кімнаті.

Стане у нагоді:

Ортопедична подушка з піною пам'яті - допомагає прийняти шиї найбільш зручне положення під час сну, реагує на вагу людини, температуру тіла, пристосовується до контуру тіла, легко відновлює форму. Особливо подобаються ортопедичні подушки офісним працівникам, у яких затікає шия, покупцям з проблемами постави, безсонням. Знайдіть свою подушку в каталозі нашого магазину Babyfoot.

Якщо ви засинаєте не вдома

Під час поїздок, відпусток, відвідування гостей буває складно заснути на новому місці. Особливо складно спати в транспорті - автомобілі, літаку, поїзді.

Наступні пристосування були створені для того, щоб допомогти вам заснути, навіть якщо навколо немає ідеальних умов для відпочинку.

Вам знадобляться наступні товари для хорошого сну:

  • Дорожня подушка. Допоможе розслабиться і добре поспати в період довгої подорожі. Ми рекомендуємо своїм клієнтам наступні варіанти дорожніх подушок польського бренду Qmed:

Qmed Travelling Kid Pillow / Qmed Travelling Pillow

  • Нічна пов'язка на очі. Нею зручно користуватися і під час денного сну, якщо ви захочете заховати очі від нав'язливого світла.
  • Беруші - допоможуть не тільки в дорозі, але і вдома, якщо у вас дуже галасливі сусіди.
Що ще заважає хорошому сну:

Їжа та напої. Їсти слід хоча б за 2 години до сну, від алкогольних напоїв ввечері радять зовсім відмовитися. Алкоголь порушує фази сну, зневоднює організм і робить людину вранці зовсім розбитим.

Проблеми зі сном можуть виникнути, якщо ви приймаєте будь-які ліки. Якщо в період прийому лікарських препаратів у вас почалися проблеми зі сном, варто звернеться до свого лікаря, можливо, він знайде альтернативний засіб або знизить дозування препарату.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення