095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Лікування плоскостопості у дітей

04-12-2016
Автор Lesia Bratash
Лікування плоскостопості у дітей - Babyfoot

Плоскостопість - проблема, з якою люди стикаються ще в дитячому віці. Завдання будь-якого батька чи матері - перешкодити розвитку хвороби і почати лікувати її відразу на перших стадіях. І для цього існує багато хороших способів.

По - перше, дитині потрібна правильне дитяче ортопедичне взуття, яке зможе сформулювати ніжку в правильному положенні і попередити розвиток дефектів. Великий асортимент такого взуття можна знайти в нашому інтернет - магазині. Польський бренд Мемо враховує особливості росту чутливих дитячих ніг і стоїть на їх захисті.

По - друге, не можна забувати про фізичні вправи, які потрібно робити щодня. Дуже корисним для дитини буде також ходіння по траві або піску, про це ми згадували в блозі вже багато разів.

Можна використовувати м'ячик для вправ ніг. Нехай дитина, сидячи, перекочує його між стопами. Також дуже хорошими будуть вправи при підніманні з підлоги різних предметів за допомогою ніг. Така гра особливо сподобається малюкам.

Часто ходите на п'ятах і на шкарпетках. Міняйте ці положення один одним.

При виникненні будь-яких дефектів ніжок варто відразу ж звернутися до лікаря - ортопеда. Не затягуйте в цією справою! Як здоров'я велике значення має також профілактика. Нехай Ваша дитина завжди буде здоровий і активний, а Ви будете йому в цьому найближчим помічником!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення