095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Літні босоніжки і туфельки для дівчаток

29-06-2017
Автор Оля
Літні босоніжки і туфельки для дівчаток Babyfoot

На вулиці літо, а це означає, що наші діти отримали ще більше можливостей для активності і веселощів. Взуття на теплий сезон повинне бути максимально зручним і створеним з якісних матеріалів, а дівчатка особливу увагу звертають на дизайн. Яке взуття чудово поєднує всі перераховані характеристики?

Взуття, про яке сьогодні піде мова - це дитячі ортопедичні босоніжки і туфлі від бренду Memo.

Дитячі ортопедичні босоніжки - легкі, красивого дизайну. Завдяки наявності липучок їх легко знімати і взувати. У них є супінатор і каблук Томаса, а це значить, що навантаження на ноги дитини буде правильно розподілене. Наявність жорсткої задньої частини забезпечує підтримку стопи під час ходьби.

Варто звернути увагу і на матеріал, з якого створені вироби. Це м'яка натуральна козяча шкіра, чудовий матеріал для комфорту дитячих ніг. Ніжки дитини дихають у такому взутті і не потіють.

Оскільки ортопедичне взуття для дітей передбачає профілактику і корекцію дефектів стоп, устілки для сандалей потрібно підбирати індивідуально, виходячи з тієї проблеми ніжок, яка потребує вирішення.

Дитячу ортопедичне взуття можна вибирати не тільки для прогулянок і занять в навчальному закладі, а й для веселих вечірок. У нашому магазині представлені ортопедичні туфлі для дівчаток. Якщо говорити про характеристики даного взуття, вони повністю відповідають стандартам ортопедичних виробів для дитини. А саме - натуральна шкіра, високий задник, супінатор, каблук Томаса і зручні липучки-застібки. Крім того, яскравий і красивий дизайн обов'язково прийдеться дитині до душі. У туфельках європейського бренду Memo Ваша дитина буде відчувати себе комфортно на будь-яких заходах.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення