095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Літні ортопедичні босоніжки Mammal Collection

19-07-2017
Автор Оля
Літні ортопедичні босоніжки Mammal Collection Babyfoot

Mammal Collection - це три моделі босоніжок бренду Memo унікального дизайну, які цінують за високу якість і профілактичні властивості для здорового розвитку ніжок дитини. Великий внесок у створення цієї колекції взуття вніс відомий дизайнер Кобі Леві.

Дитячі ортопедичні босоніжки Mammal Collection не відрізняються від іншого взуття бренду своїми характеристиками: гнучкою і легкою каучуковою підошвою, твердим задником (який прикрашений зображенням казкового персонажа тільки у моделях цієї колекції), каблуком Томаса, зручними липучками.

Крім цього, босоніжки мають ще дві чудові переваги:

1. Вироби Memo - це взуття під індивідуальну устілку.

2. Взуття також має діагностичну підошву, завдяки якій батьки можуть відслідковувати стан розвитку ніжок свого чада.

Колекція дитячих босоніжок була представлена у грудні минулого року.

У літню пору якісні босоніжки для дитини - незамінне взуття. У лімітованій серії босоніжок цього бренду турботливі батьки оцінять вироби високої якості, а дитині припаде до душі цікавий дизайн майстра світового класу. До слова, Кобі Леві відзначав, що діти були в захваті від ескізів взуття під час виставок. Дизайнер зізнавався, що тварини часто надихали його, як в дитячому віці, так і зараз. Як бачимо, Леві не упустив використати цю можливість для колекції бренду Memo.

На заднику кожної з трьох пар босоніжок знаходяться казкові персонажі - кенгуру, кролик і коала. Дозвольте своїй дитині вибрати модель, яка сподобається їй найбільше!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення