095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Літнє взуття для малюків

27-05-2017
Автор Оля
Літнє взуття для малюків Babyfoot

Літо - пора, коли наші ноги найбільш відкриті для впливу різних чинників навколишнього середовища, в тому числі і негативних. Ніжки малюка знаходяться в процесі формування, тому їх захисту потрібно приділяти достатню кількість уваги.

Що потрібно врахувати при виборі літнього взуття для малюка?

По-перше, воно повинна враховувати погодні умови. Не парити ніжки під час спеки і не дозволяти намочити їх, коли піде дощ.

По-друге, вона повинна добре фіксувати ніжки. Влітку це особливо важливо, оскільки саме в цей час року малюки дуже активні, особливо якщо погода сприяє.

Основні вимоги до конструкції дитячого взуття залишаються стандартними. Безумовно, до них в першу чергу відноситься матеріал, з якого зроблене взуття. Хорошим вибором стануть натуральні матеріали, в яких ніжки будуть дихати і не будуть потіти. Звертайте увагу на підошву - вона повинна бути гнучкою.

Наявність невеликого каблучка допоможе дитині не завалюватися назад і формувати правильну ходу.

Для того, щоб добре фіксувати ніжки, потрібен жорсткий задник. Обирати закрите чи відкрите взуття - питання особистих уподобань, але для перших кроків малюка сандалі із закритими носками підійдуть більше. Чудовим вибором стане профілактичне ортопедичне взуття для дітей. Такі вироби повністю задовольняють вимоги до правильного дитячого взуття.

Скільки пар взуття придбати на літо?

Добре, якщо є можливість купити 2 пари якісних сандалій для прогулянок, щоб чергувати їх. Крім того, в урочистих випадках дівчаткам швидше за все знадобляться красиві туфельки. Рекомендуємо оцінити ортопедичні туфлі для дівчаток у нашому інтернет магазині. Для вечорів або дощових днів можна підібрати кросівки.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення