095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Mammal Collection - взуття для дітей від Кобі Леві!

18-03-2017
Автор Оля
Mammal Collection - взуття для дітей від Кобі Леві!

Мода – це мистецтво. Таку думку підтвердить будь який дизайнер. І справді – подивіться представлені на показах мод футуристичні концепції одягу і самі у цьому переконаєтеся. Схожа ситуація відбувається із взуттям. Іноді взуття більше нагадує мистецький витвір, аніж предмет суто ужиткового характеру. Зовсім інший підхід до справи виявив відомий дизайнер Кобі Леві, легко поєднавши у своїх роботах художнє бачення і функціональність, яких вимагає якісне взуття. Він довів це в одному зі своїх останніх проектів взуття для дітей.

Кобі Леві - всесвітньо відомий дизайнер взуття. Він співпрацює з міжнародними компаніями, що створюють дивовижні колекції. Останнього разу дизайнер працював над проектом з брендом ортопедичного дитячого взуття Memo. Дивна ідея? Адже Кобі Леві створював яскраве, оригінально стилізоване взуття для таких епатажних знаменитостей, як Леді Гага, Вупі Голдберг і Ферджі. Однак з ентузіазмом відгукнувся на пропозицію співпраці над проектом профілактичного взуття для дітей.

Що являє собою колеція "Mammal Collection", створена дизайнером?

Колекція складається з трьох пар яскравого взуття різних кольорів. Як і інші вироби бренду, взуття є ортопедичним і носить профілактичний характер. Основою колекції стали три казкові персонажі, які розміщені на заднику босоніжок – коала, кенгуру і кролик. Уперше колекція взуття була представлена 6 грудня минулого року.

Звідки взялася ідея для участі Леві? Величезна частина процесу створення дизайнерського взуття була направлена на імітацію зовнішнього вигляду тваринок. Леві каже, що діти одразу визнали його оригінальні конструкції взуття і були у захваті від його робіт. То чому б не створювати моделі взуття спеціально для них?

Таким чином, Кобі Леві і бренд Memo довели, що взуття з профілактичною підошвою і каблуком Томаса може бути не лише корисним для розвитку ніжок, але і візуально привабливим. І звичайно, модним, адже це результат роботи талановитого дизайнера!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення