095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Масажний килимок - величезна користь для здоров'я дитини

13-03-2017
Автор Оля
Масажний килимок - величезна користь для здоров'я дитини Babyfoot

У наш час сидячий спосіб життя став справжньою проблемою. Крім того, ця проблема стосується не лише нас, а й наших дітей.Рішенню щодо зміцнення здоров'я усієї родини сприятиме придбання виробів, що забезпечують підтримку та укріплення людського організму. Одне з таких виробів - масажний килимок.

Користь масажу ні для кого не є секретом. Спеціальний килимок для ніг допоможе впоратися з розвитком таких проблем, як плоскостопість, сколіоз, деформація стопи, погано розподілене навантаження на стопи, неправильна хода. Дитячий килимок посприяє поліпшенню кровообігу і приведе м'язи в тонус. Дитячі масажери яскраві і приємні на вигляд, тому малюк буде займатися на них із задоволенням, сприймаючи корисну активність як гру.

Яким чином масажний килимок впливає на організм малюка?

Наша стопа має кілька рефлексогенних зон, які за допомогою нервових імпульсів пов'язані з відповідними органами. Під час масажу стоп нервові імпульси, що знаходяться там, безпосередньо впливають на внутрішні органи, покращуючи їх роботу.

Важливо!

1. Масажні килимки можна використовувати при грибкових ураженнях шкіри, і інших пошкодженнях (незагоєні рани, наприклад).

2. Маленьким дітям не рекомендується проводити на масажних килимках більше 5 хвилин три рази на день.

3. Доросла людина може займатися на килимку скільки знадобитися, в залежності від бажання. Але при наявності проблем зі здоров'ям, які перешкоджають таким заняттям, необхідно консультуватися з цим питанням у свого лікаря.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення