095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Memo Bella і Nodi - черевички, які полюбить ваш малюк!

06-09-2018
Автор Оля

Коли дитина починає ходити, сім'я шукає зручне дитяче взуття для вулиці. Восени, у сезон мінливої погоди, зробити вибір особливо важко, тому ми вирішили докладніше розповісти про переваги нових моделей черевичків для перших кроків, які будуть актуальні на цей період. Вони подобаються маленьким покупцям своїм дизайном, мають продуману конструкцію спеціально для тих, хто недавно освоїв ходіння.

Мемо - польський бренд, котрий спеціалізується на створенні дитячого ортопедичного взуття. Одна з колекцій - Мемо Baby - моделі, створені для найменших покупців. У травні 2018 року вона поповнилася новими моделями, серед яких черевички:

Для дівчаток - Memo Bella 1JB і Memo Bella 3FD. Моделі рожевого і золотистого кольору зроблені з гладкої шкіри. Аплікації у вигляді квіток прикрашають маленькі ніжки.

Для хлопчиків - Memo Nodi 1BE і Memo Nodi 1DA. Черевички для хлопчиків мають матову поверхню, матеріал - нубук. Синій і коричневий кольори прекрасно виглядають на ніжках.

Взуття створене у розмірах 19-21. Аби вибрати необхідний розмір, скористайтеся нашими підказками. В описі під кожною моделлю взуття Мемо ви знайдете вкладку "Розмірна сітка". Тут вказаний спосіб правильно виміряти ніжку малюка, а також приведена розмірна таблиця взуття Мемо.

Підошва моделей Memo Baby створена із зносостійкого каучуку. Колекція не має діагностичної підошви, на відміну від інших моделей, оскільки виконує лише профілактичну функцію. Коли дитина підростає, можна обирати взуття 22 розміру з діагностичною підошвою. Ми впевнені, що вам припаде до душі взуття Мемо і ви оціните моделі більшого розміру, та їх систему діагностики.

Взуття розроблене так, щоб дитина правильно ставила ніжку при ходьбі, перешкоджає утворенню можливих дефектів і буде зручним для будь-якого малюка.

Взуття легко фіксується по ширині ніжок завдяки двом рядам липучок. Вони міцні і легкі для дитини, котра удосконалює свої навички ходіння. Мають широкий носок, твердий задник і гнучку підошву. Верхня частина наповнена пінкою, що захищає чутливу шкіру від натирання.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення