095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Чи можна дитині носити чуже взуття?

26-10-2016
Автор Lesia Bratash
Чи можна дитині носити чуже взуття?

Одяг та взуття для дітей є дуже специфічними видами особистих речей. Чому? Тому що діти виростають з них дуже швидко. Результат? Накопичені в шафах майже нові куртки, светри і черевики. Ми віддаємо їх дітям друзів і родичів, або зберігаємо на майбутнє, для молодших братів і сестер наших дітей. У випадку взуття робити цього не рекомендується.

Думка з цього питання розділилися серед батьків, але істина одна. Переконання в тому, що дитина може носити ортопедичне взуття після того, як її носили старший брат або сестра помилкове. Для того, щоб розібратися в цьому питанні повністю, давайте подивимося на нове взуття від бренду Memo для найменших дітей, що лише починають ходити, яке у величезному виборі представлена на нашому сайті. Взуття цієї колекції характеризуються тим, що у нього немає діагностичної підошви. Чому? Оскільки дитина знаходиться на стадії, в якій вона спостерігає свої перші кроки, постава ще не повністю сформована. А ось дефекти ніг часто виявляються в процесі носіння взуття. І однією з головних причин розвитку дефектів є невідповідне взуття.

Ортопедичні босоніжки і сандалі Memo Start в першу чергу несуть профілактичну функцію. Взуття несе на собі сліди свого першого користувача. Центр взуття адаптується до форми ноги дитини і в такому стані залишається назавжди. В використаному взутті дитина ставить ногу не так, як треба, а так, як зручно. Тому якщо ми залежимо від правильного і безболісного розвитку наших дітей - і залежимо точно - варто з повною серйозністю ставитися до подібної проблематики.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення