095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Музика та хореографія - для здоров'я ніг дитини

13-11-2017
Автор Оля
Музика та хореографія - це ті напрямки, які можуть забезпечити неймовірні результати для фізичного та емоційного здоров'я дитини при належному підході. Вони рекомендуються дітям, яким, з одного боку, потрібна регулярна фізична активність, а з іншого боку - заспокоєння, розслаблення, позитивні емоції. Ці дві течії арт-терапії (терапія через мистецтво) дуже добре впливають на організм дитини, яка починає більш свідомо сприймати своє тіло. Він або вона стежать за поставою, відзначають, чи правильно спрямований носочок, при цьому розвиваючи гнучкість, грацію і витривалість.
Відзначимо, що заняття, щоденна гімнастика протягом тривалого часу можуть перетвориться на рутину, що дітям не дуже подобається і викликає нудьгу. Чому б не вносити корисні зміни у регулярні вправи і користуватися успішними, давно перевіреними методами?
Зокрема, музична терапія використовується з метою роботи над фізичними, комунікативними, емоційними потребами людини, або поліпшення стану людей із соматичними, психічними проблемами, при лікуванні фізіологічних аспектів деяких захворювань. Хореотерапія (танцювальна терапія) переслідує схожу мету. Якщо фізичні можливості організму дозволяють активно рухатися, імпровізувати, відстежувати ритм, і, можливо, працювати в «команді» з іншими людьми, це всіляко сприятиме не тільки покращенню способу життя і гармонійному розвитку дитини, але і її комунікативним здібностям.

Інші коригувальні і профілактичні способи для зміцнення ніг дитини

Про здорові ніжки своєї дитини ми можемо подбати декількома способами. Одним із найважливіших завдань є вибір якісного взуття. Правильне дитяче взуття, легке, з гнучкою підошвою, зручними застібками, з дихаючого матеріалу дозволить дитині безперешкодно рухатися при будь-якому виді фізичної активності. Оцінити високоякісне взуття для дітей приємного цікавого дизайну можна у нашому Інтернет магазині Babyfoot.Не менш важливими є вправи для розвитку ніжок дитини (особливо, якщо фахівець відзначає наявність певної проблеми, плоскостопості, наприклад). Є багато вправ, які можна виконувати з дитиною, навіть не виходячи з дому. Однак, з часом вони можуть набриднути. Дітям, як творчим маленьким особистостям, не завадять додаткові позитивні стимули.
Очевидно, у кожній дитині живе виконавець, або артист. Ми можемо стимулювати його корисні навички за допомогою музики або хореографії. Вправи з відповідним музичним супроводом будуть додатково підтримувати м'язовий тонус і благотворно впливати на настрій дитини. Правильно поставлені заняття безпосередньо вплинуть на м'язову систему і розвиток красивої постави, підтримку хребта (які пов'язані з правильною ходою і, звичайно, формуванням маленьких стоп).

Музика і рух, які впливають як на психомоторні навички, так і на розвиток емпатії, здатність справлятися гнівом, вчать дитину до роботи в команді і з дитинства сприяють творчому розвитку. В приємний і перевірений спосіб можна зробити вправи для ніжок більш оригінальними і цікавими.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення