095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Ми говоримо «ні» в'єтнамкам!

23-02-2018
Автор Оля
Ми говоримо «ні» в'єтнамкам! Babyfoot

Дитяче взуття представлене виробниками в різних формах і видах. Якщо ортопедичні вироби ми використовуємо з метою профілактики, деякі види взуття призначені для дуже конкретного використання.

До літнього сезону ще далеко, але ми розповімо про шкоду такого взуття, як в'єтнамки. Воно часто використовується в басейнах. Носити це взуття небажано, особливо дітям, оскільки це може стати причиною багатьох проблем у старшому віці. А оскільки позитивні звички потрібно формувати з самого дитинства, рекомендуємо відмовитися від в'єтнамок і готові аргументувати свою позицію.

В'єтнамки не забезпечують ніякої підтримки стопам, нестійкі, перевантажують пальці і змушують нижні кінцівки працювати неправильно. Крім цього, тривале носіння в'єтнамок може посприяти розвитку деформацій і виникненню неприємних проблем.

Щоб утримувати в'єтнамки на своєму місці, дитині часто доводиться стискати пальчики. Якщо групи м'язів ноги постійно стискаються, можуть виникнути больові відчуття в щиколотці, судоми в області ступні або литкової частини.

Якщо ви постійно захоплюєте пальцями передню частину свого взуття, вам ніколи думати про красу ходи. Так само і у дитини. Це поганий досвід фізичного розвитку, особливо якщо врахувати те, що хода малюка знаходиться в стадії формування.

Ще один момент - в'єтнамки не фіксують ніжку взагалі. Якщо дитина носить дитяче ортопедичне взуття з профілактичними властивостями, воно має міцний задник і застібки, щоб фіксувати ногу і дозволяти дитині займатися активністю. Діти ще не мають повного контролю над своїм тілом, а м'язи ще не сильно розвинені, тому незручне і неправильне взуття сприятиме травмам, вивихам.

Плоскостопість

Якщо дитина вже має проблеми зі стопою, слід відмовитися від такого типу взуття. В'єтнамки мають пласку підошву, при цьому вона не дуже сильно захищає стопу від поверхні, по якій ступає дитина. Коли ми вибираємо дитяче взуття, то звертаємо увагу на те, щоб підошва була гнучкою. Якщо довгий час ходити в шльопанцях по рівних твердих поверхнях, це негативно позначається на формуванні склепінь стоп, що в свою чергу призводить до плоскостопості.

Болі в області хребта

Відсутність амортизації, навантаження на пальці ніг викликає тиск на суглоби (стегна і коліна) і хребет.

Після довгого ходіння у в'єтнамках ноги ниють. Гума часто плескає по п'ятах, а підтримки задньої частини ноги немає взагалі.

Інфекції

Шльопанці часто роблять з неякісних, отруйних матеріалів. Коли ноги потіють, ці матеріали можуть взаємодіяти зі шкірою.

У в'єтнамках ноги забруднюються дуже швидко, тим більше у дітей. В'єтнамки натирають чутливу шкіру між пальцями, а це дискомфорт, мозолі і непотрібні страждання на літніх канікулах. Внаслідок тертя можуть виникнути мікротріщини - провокатор грибка.

Чи варто повністю відмовитися від в'єтнамок?

Малюкам до 3-річного віку шльопанці, навіть найякісніші, надягати не варто.

Дітям незручно носити таке взуття. Набагато краще вибрати легкі літні босоніжки, які добре закріплюються на нозі і дозволяють дитині бігати і грати не турбуючись про те, що взуття може злетіти.

У більш старшому віці діти носять в'єтнамки, але недовго - в басейні або на пляжі. Не взувайте дитину у шльопанці в будинку, або коли вона йде гуляти по твердих поверхнях, асфальту.

У дорослому віці ми просто радимо не перестаратися з носінням в'єтнамок. Використовуйте їх тільки в басейні, на пляжі або навіть у власній ванній кімнаті. Можна побачити, як люди їздять в автомобілі або гуляють у в'єтнамках влітку - краще замінити їх на більш зручне взуття, якщо ви носите їх дуже довго.

Мамам влітку після педикюру не варто відразу взувати в'єтнамки. Після видалення кутикули на ногах залишаються маленькі ранки, туди можуть потрапити мікроби.

Давайте пам'ятати про те, що для постійного використання краще вибирати взуття з контурною підошвою і амортизаційними властивостями, аби воно підтримувало ногу. В'єтнамки рекомендують міняти щороку. Особливо це стосується дітей - взуття повинне відповідати розміру ніжки, а діти ростуть дуже швидко.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення