095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

На що слід звернути увагу при покупці зимового дитячого ортопедичного взуття?

02-11-2016
Автор Lesia Bratash
На що слід звернути увагу при покупці зимового дитячого ортопедичного взуття?

Холодні дні пізньої осені змушують батьків замислюватися про покупку нового зимового взуття дитині. Давайте підготуємося до цього процесу правильно, щоб зробити найкращий вибір і порадувати малюка. Пригадаємо, яким повинне бути якісне зимове ортопедичне взуття.

  1. Матеріал, з якого виготовлено взуття. Це повинен бути натуральний матеріал, який не пропускає воду і дозволяє шкірі дихати. На нашому сайті популярними залишаються зимові дитячі ортопедичні кросівки від Memo, виготовлені з натуральної шкіри, утеплені хутром, з наявністю хутряного язичка, який не пропускає воду.
  2. Устілка. Устілка в зимовому дитячому взутті повинна мати хорошу якість, не скочуватися, бути розробленою у відповідність з особливостями дитячої ніжки. Дитяче зимове ортопедичне взуття Memo дозволяє здійснювати індивідуальний підбір ортопедичних устілок (великий вибір яких пропонує наш інтернет магазин).
  3. Підошва - повинна легко згинатися. Перевірте наявність цієї характеристики при виборі дитячого ортопедичного взуття.
  4. Довжина взуття - запас вільного місця повинен складати не більше 1,5 мм. Цього буде достатньо, щоб дитяча ніжка відчувала себе вільно і зручно.

Сподіваємося, що ці ключові характеристики допоможуть здійснити правильний підбір ортопедичного взуття для дитини в період зимових канікул, ігор з друзями і походів на навчання.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення