095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Навчимо дитину правильному способу життя

22-11-2016
Автор Lesia Bratash
Навчимо дитину правильному способу життя - Babyfoot

Наші діти такі різні! Сміливі і боязкі, тихі і непосидючі, одним подобається спорт, а іншим книги. Незважаючи на різні смаки і темперамент слід ще з народження вчити дітей правильному способу життя. Це допоможе уникнути безлічі питань і проблем в майбутньому. Ми постаралися зібрати основні моменти, які допоможуть сформувати стиль життя маленької людини.

1. Це не правило, а невеличке зауваження. Напевно, не варто «підганяти» дитину під себе. Її способи проведення часу і справи повинні відповідати інтересам і захопленням, залучаючи при цьому здорові звички і заняття. Якщо хочете обговорити будь-які плани розвитку дитини, дозвольте їй бути учасником обговорення і навчіть приймати рішення з дитинства.

2. Розпорядок дня. Намагайтеся навчити дитину планувати справи заздалегідь. Це економить багато часу і дозволяє швидше завершувати справи. Не варто також привчати малюка хапатися за всі справи відразу. Це знижує активність і зовсім не економить час, як здається на перший погляд.

3. Простір, в якому живе дитина. Її кімната. Вона повинна включати і місце для навчання, і місце для розвитку, і куточок для спортивного інвентарю. На нашому сайті можна знайти чудові домашні вправи для дитячих ніг, а також лікувальні вправи для дітей. Фітболи, представлені у великому асортименті в каталозі, які відмінно підходять для будь-якого віку, дозволять дитині приємно провести час, розвинути гнучкість, сформувати поставу і розвинути м'язи.

4. Підбір одягу і взуття. Щоб похід за новим одягом або взуттям не закінчувався істериками, по-дружньому обговорюйте цю проблему з дитиною і враховуйте її потреби. Особливо важко дається вибір взуття. Дитяче ортопедичне взуття високої якості представлене на нашому сайті. Вибрати й купити взуття можна, підібравши свій розмір і взуття за смаком в каталозі.

5. Постійна комунікація. Знайомте дитину з новими людьми, працюйте над подоланням її психологічних бар'єрів, якщо вони є.

Бути мамою і татом - важка праця. Але вона окупається, коли ми бачимо свою дитину здоровим, сильним і щасливим членом суспільства

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення