095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Навчити дитину ходити правильно - практичні поради

09-12-2016
Автор Lesia Bratash
Научить ребенка ходить правильно – практические советы - Babyfoot

Перші кроки малюка - це велике щастя для мами і тата. Проходить трішки часу, і ми починаємо турбується про те, коли малюк нарешті піде впевненими кроками. Не забувайте про те, що наші діти дуже різні, це також залежить і від типу темпераменту, і фізичних даних, і загальної активності. Лікарі вважають, що здорові діти вчаться цій справі від 9-ти місяців до 1,5 року. Тому якщо Ваша дитина ще не пішла, в цьому немає нічого страшного.

Бувають ситуації, коли батьки приділяють багато часу і сил, щоб навчити малюка ходінню, а потрібного результату все немає. Причиною цього можуть бути такі фізіологічні особливості:

  • стресовий попередній досвід (якщо дитина вже намагалася ходити, але впала / вдарилась / злякалась);
  • вага (не забувайте про регулярні фізичні вправи). На нашому сайті користуються популярністю фітболи, які використовують для фізичного розвитку дітей;
  • темперамент, про який ми згадували ще на початку;
  • спадкова схильність.

Ну а тепер кілька порад про те, як забезпечити малюкові умови для навчання ходіння:

  1. Поверхня, по якій ходить дитина, повинна бути рівною. Виберіть площу, де немає килимків, зайвих речей на підлозі, порогів. Підлога також не повинна бути занадто слизькою. Це допоможе уникнути тих самих «стресових ситуацій».
  2. Якщо навчаєте дитину ходити, надягайте взуття для прогулянок. Правильне взуття - з натуральної шкіри, має несковзку підошву, жорсткий задник. Таке взуття представлене в нашому інтернет магазині брендом Memo і користується величезним успіхом у батьків.
  3. Намагайтеся вчити дитину активності ще до року. Наприклад, перевертатися, сидіти, повзати самому. Якщо включити ігровий момент, малюк буде робити це з задоволенням

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення