095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

​Наука ходіння без стресу і поспіху

24-10-2016
Автор Lesia Bratash
​Наука ходіння без стресу і поспіху

Кожний помітний прогрес в розвитку дитини - це велика радість для батьків. Коли вони бачать, що малюк з їх допомогою і страховкою в змозі стояти, з'являється думка: "скоро навчиться ходити." На жаль, це не відбудеться так швидко. Та хіба це привід для жалю? Зрештою, повзання - такий радісний час в житті малюка!

З нашого усвідомлення поступово зникає впевненість в тому, що повзання на руках і колінах є неправильним. Це природна фаза навчання ходінню, яка забезпечує плавний перехід від лежання до прямоходіння. Що стосується зростання дитини, ми не повинні нічого прискорювати. Змушувати його сидіти на задніх подушках або вчитися ходити в ходунках - хибні кроки.

Дитина може навчитися стояти у віці 8 місяців. Але перші кроки повинні з'явитися тільки через півроку. Якщо щось не йде так як треба, не варто відразу думати про розвиток у дитини дефектів. Однак, багато що залежить від характеру малюка, про який ми часто забуваємо. Сміливий малюк буде швидко намагатися завоювати весь світ на своїх ніжках. Дитина з більш м'яким характером в цей час захоче ще насолодитися повзанням. Інші чинники, що визначають швидкість навчання ходіння дитини - це вага і розвиток його кісток і м'язів. Причина проста - у дитини, схильної до повноти, зайві складки обмежують рух і необхідну динамічність, отже, випробування і вправи, при яких дитина досягне успіху, будуть більш тривалими. Це також вимагає значних зусиль - нести на маленьких ногах велику (для дитини) вагу.

Що слід мати на увазі батькам, коли дитина робить свої перші кроки з упевненістю? До тих пір, поки малюк не закінчить вчитися ходити, взуття купувати не потрібно. Нехай початок його життя буде вільним і безтурботним!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення