095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Найкращий спосіб зацікавити дитину спортом

04-05-2017
Автор Оля
Найкращий спосіб зацікавити дитину спортом Babyfoot

Кожні мама і тато погодяться з думкою, що щастя дитини залежить насамперед від її здоров'я. А щоб дитина зростала здоровою і розвивалася фізично, їй необхідні спортивні заняття.

Регулярне виконання фізичних вправ допоможе підтримувати правильну вагу дитини і зміцнити її скелет. Як відомо, зайва вага може стати причиною багатьох проблем, навіть плоскостопості, тож батькам потрібно старатися привчити дитину до спорту з перших років життя.

Спорт позитивно впливає на імунну систему та роботу серця, психічне здоров’я. Активні діти краще харчуються, мають міцний сон та здатні краще засвоювати інформацію під час навчання. Дорослим фізична активність допоможе впоратися зі стресами та переживаннями, підтримувати себе у формі.

Як же зацікавити свою дитину займатися спортом?

Наукові дослідження показали, що діти, батьки яких мають високу активність, витрачають менше часу перед телевізором і в загальному добре відносяться до фізичної активності.

Жінки, які під час вагітності вели здоровий спосіб життя і займалися спортом, частіше за все, продовжують робити це і після народження малюка. Такий спосіб життя впливає і на дітей. Займаються навіть із новонародженими дітьми – використовуючи фітболи, наприклад. Яскравий, великий гімнастичний м'яч можна використовувати і в наступні роки для веселих занять усією сім'єю.

Якщо ми хочемо, щоб наша дитина полюбила рух, варто показати їй, що фізична активність справді приносить велике задоволення. Ми є прикладом для своїх дітей, і саме ми закладаємо фундамент корисних звичок у їх життя.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення