095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Неправильна постава у дитини і користь корекційних вправ

20-12-2017
Автор Оля
Неправильна постава у дитини і користь корекційних вправ Babyfoot

Стандартні вправи на уроці фізкультури не завжди підходять дітям з проблемами хребта, деформаціями або захворюваннями нижніх кінцівок. Для людини зі сколіозом, плечовою асиметрією, кіфозом, плоскостопістю звичайні вправи можуть бути важкими, болісними і навіть небажаними. У кожному індивідуальному випадку слід отримати консультацію лікаря про доцільність участі дитини в тих чи інших спортивних заняттях. Лікар також порекомендує відповідні корекційні вправи, або повідомить про необхідність відвідувати кабінет лікувальної фізкультури, носити дитяче ортопедичне взуття.

Залежно від стану здоров'я, лікарі та фізіотерапевти дають різні вказівки (або повідомляють про протипоказання) для виконання вправ.

Корекційні вправи і профілактика сутулості у дитини

Схильність дитячого організму до появи придбаних дефектів обумовлена навколишнім середовищем. Погана обізнаність батьків на тему профілактики правильної постави, сидячий спосіб життя і неправильне харчування позначається на здоров'ї дитини. Не достатньо поінформована людина буде носити неякісне взуття, вчитися і відпочивати сутулячись. Кожні батьки знають про те, що їхня дитина щодня змушена носити важкий рюкзак (який через свої розміри в більшості випадків навіть виглядає непропорційно), тому що цього вимагають у школі.

У школяра багато часу забирають заняття за партою і робочим столом (удома), в такий період дитина мало рухається і поступово звикає до сидячого способу життя. Тут не зайвим буде обрати спосіб для фізичної активності, коли ви разом зможете весело провести час. Заняття корекційною гімнастикою (якщо це потрібно), повторення цікавих вправ сприятимуть гармонійному і здоровому розвитку дитини.

Зверніть увагу на наступні фактори навколишнього середовища: освітлення (особливо за робочим столом), вологість повітря і температуру в кімнаті. Корекційна гімнастика допомагає формуванню тіла дитини, а названі фактори впливають на мікроклімат приміщення. Вони безпосередньо пов'язані зі здоровим самопочуттям людини.

Залежно від конкретної проблеми дитині може знадобитися ортопедичне взуття. Дитяче взуття з профілактичними властивостями захищає і стабілізує ніжку в правильному положенні при ходьбі. Правильно підібрані взуттєві вироби впливають на ходу, тому питання дитячого взуття дуже актуальне серед батьків.

У нашому Інтернет магазині Babyfoot Ви знайдете дитячі ортопедичні босоніжки, туфлі, черевики і кросівки польського бренду Memo. Взуття цього бренду приємно порадує батьків і дітей якістю матеріалів (нубук, натуральна шкіра), конструкцією (твердий задник, міцні липучки або шнурівка, спеціальна система діагностики, можливість носити взуття з індивідуальними устілками) і продуманим дизайном.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення