095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Інтер'єр у кімнаті – як підтримувати дитячий розвиток?

07-04-2017
Автор Оля
Інтер'єр у кімнаті – як підтримувати дитячий розвиток? Babyfoot

Дитина вчиться через спостереження, рухи, дотик, смак. Таким способом вона отримує цінний досвід, не рахуючи навчання у школі чи розповідей батьків. Дуже добре, якщо Ваше чадо щодня отримує багато цінних стимулів, які спонукають його досліджувати довколишнє середовище. Тому дитячу кімнату слід організувати так, аби дитині було максимально зручно робити свої відкриття та навчатися новому.

Оскільки діти багато рухаються, необхідно сприяти правильному розвитку їх хребта і ніг, а також умінню тримати рівновагу. Ви можете виділити у кімнаті окремий куточок, де знаходитимуться речі для спортивних занять. Для малюків дуже корисними будуть фітболи. У ранньому віці діти вивчають ті чи інші матеріали за допомогою дотику, тож можна зібрати для них коробку з дрібничками різних форм, текстур чи ступеню м'якості.

Дитина також повинна бути забезпечена іграшками, які вимагають роботи м'язів, сухожиль і зв'язок, наприклад, пластилін, антистресові кульки, гумові іграшки, що розтягуються.

Організм малюка розвивається під час ігор, які потребують сходження, «видряпування», повзання. Якщо у кімнаті є товстий килим, сходи, у випадку дитини старшого віку – двоярусне ліжко, це допомагає тримати ноги у хорошій формі. У перші роки життя, після того, як малюк позбудеться природної плоскостопості, варто слідкувати за розвитком його стоп, практикувати ходіння босоніж (наскільки це можливо вдома і на природних поверхнях, піску чи траві), можна придбати спеціальний ортопедичний килимок. Важливе значення для правильного розвитку ніг має взуття. Дитяче ортопедичне взуття забезпечує захист ніжкам і сприяє їх правильному положенню під час ходьби.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення