095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Навчання і розваги в одному. Домашні вправи для ніг частина 2

08-11-2016
Автор Lesia Bratash
Навчання і розваги в одному. Домашні вправи для ніг частина 2

У дощ дітям все набридає? Ігри, які ми пропонуємо, призначені для будинку! У попередній статті ми представили Вам фізичні вправи в положенні сидячи, на цей раз у нас є три пропозиції, які виконуються у положенні стоячи. Цікаво? Звичайно ж, знудьговані діти просто чекають якоїсь нової форми розваги!

Ми починаємо з імітації крокуючих тварин. Вправа може вестись у формі вікторини або конкурсу. Дитина показує рухами певну тваринку, а Ви повинні здогадатись, хто це. Це чудова вправа для дитячих ніжок. Відображаючи жирафа або лелеку, малюк буде підніматися вгору на пальчиках, а наслідуючи жаби або кролика - стрибати на зігнутих ногах .

Настав час другої вправи. На цей раз ми граємо "луг", який, звичайно , повний... лелек і жаби. Дитина бере на себе роль лелеки, жаби - будь які наповнені мішечки. На одному кінці кімнати ящик (наприклад , для іграшок.) - лелече гніздо. Яке завдання стоїть перед нашою дитиною? Спіймати стільки жаб і привести їх у гніздо! Звичайно, стрибаючи на одній нозі і носити мішечки в пальцях.

Можливість організації стимулювання м'язів ніг практично безмежні. Не потрібно використовувати спеціальне обладнання. Можна використати навіть сторінки зі старої газети. Якщо у Вас двоє дітей аналогічного віку, киньте їм виклик - хто за допомогою ніг вириває сторінки з газети на більшу кількість частин! Додаткові емоції забезпечують обмежену кількість часу для виконання цього завдання. - Наприклад, півтори хвилини. Стимулюйте творчий потенціал Вашої дитини і її активність як тільки можете!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення