095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Взуття для здорових ніжок Вашого малюка

28-12-2016
Автор Lesia Bratash
Взуття для здорових ніжок Вашого малюка. Babyfoot

Як відомо, маленьким дітям не особливо потрібне взуття. Вони прекрасно повзають і проводять решту часу в шкарпетках або пінетках. Але коли дитина починає ходити, з'являється питання про покупку справжнього взуття. Маленька ніжка з перших кроків бере на себе велике навантаження, так що мова повинна йти також про її захист. Останнім часом все більше батьків не шкодують часу і сил, щоб купити ортопедичне взуття. І це прекрасний вибір для маленької дитини. Ортопедичне взуття - правильне. На нашому сайті Ви можете побачити один з найбільш затребуваних брендів такого взуття - це дитяче ортопедичне взуття Мемо. Давайте краще розберемося в його позитивних характеристиках.

  • Дитяче ортопедичне взуття Мемо дозволяє спостерігати за розвитком стоп Вашого малюка. Деякі вироби мають діагностичну підошву, за допомогою якої батьки в процесі використання взуття можуть спостерігати, чи є дефекти стопи у малюка, і якщо так, то які саме.
  • Взуття Мемо правильно формує ногу і дозволяє їй добре розвиватися. Це досягається за рахунок форми взуття, розробленої з метою добре сформувати ніжку.
  • Ортопедичне взуття для дітей вважається не тільки профілактичним, але і лікувальним. Воно коригує недоліки стоп в процесі використання. Існують також ортопедичні устілки Мемо, які допомагають справлятися з різними проблемами, а саме варусні і вальгусні.
  • При виробництві взуття використовують натуральну козячу шкіру, яка дозволяє нозі дихати, забезпечуючи їй максимальну зручність.
  • Дитяче взуття Мемо схвалене фахівцями, тому змогло отримати позитивний висновок "Centrum Zdrowia Dziecka", а також нагороду на XIII Rehabilitation Devices Fair в категорії профілактики здоров'я.

Результат здоров'я наших дітей в майбутньому - це ті вироби, які ми вибираємо для них в сьогоденні. А наші діти заслуговують найкращого

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення