095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Ортопедичне взуття Memo, у чому його унікальність?

07-12-2013
Автор Lesia Bratash
Ортопедичне взуття Memo, у чому його унікальність?

Почну з найголовнішого, на мій погляд, у взутті це колодка. У ортопедичного взуття для дітей "Мемо" вона розроблена з урахуванням всіх анатомічних особливостей дитячої стопи. Досить широка, особливо в носовій частині, щоб пальчики не передавлювались і суглоби розвивалися правильно.

Підошва виготовлена з термокаучука, одного з найкращих матеріалів на сьогоднішній день для виготовлення підошви. Він досить гнучкий, амортизуючий, стійкий до погодних змін. Наявність каблука Томаса дозволяє уникнути западання стопи всередину. Запатентована система підошви "Мемо" дозволяє стежити за розвитком ступні дитини, тобто кожні батьки, бачучи, які зони стираються в першу чергу і більш інтенсивно, ніж інші, можуть вчасно, в разі необхідності, звернутися до лікаря для встановлення діагнозу і підбору індивідуальної устілки.

Взагалі сандалі і черевики Мемо розроблені для носіння як без устілки (для здорової стопи), так і з устілкою за діагнозом. Наші лікарі - ортопеди радять носити взуття з супінатором для профілактики, європейські лікарі навпаки, не рекомендують наявність супінатора у взутті для здорової стопи, що розвивається (тому у взутті "Мемо" рівна підошва, навіть в низьких, суто профілактичних моделях типу "Jasper", " Sapphir "," Temida "Helios" Jazon "). Вони пояснюють це тим, що здорова стопа повинна розвиватися в природних умовах, м'язи і зв'язки повинні "працювати" і зміцнюватися. Звичайно, остаточне рішення при виборі взуття з супінатором або без, для здорової стопи залишається за батьками. У разі необхідності, в будь-яку модель взуття "Мемо" можна вставити профілактичну або анатомічні устілки (або напівустілки) наприклад "Orctica", "Relax kids".

Висота задника від 6 см. в моделях "Jasper", "Sapphir", до 17см. в моделях "Basic", "Sprint". До речі, ці дві моделі унікальні також тим, що внутрішній ущільнювач в п'ятковій зоні 7-12 см. А розмірний ряд існує до 40 розміру (26.7см. по устілці) включно! Ортопедичне взуття для дітей Memo має повноцінну внутрішню фіксацію ноги у взутті і зовнішню фіксацію гомілковостопного суглоба. Додатковий комфорт забезпечує дуже м'яка подушка гомілки.

Основний розмірний ряд:

  • з 18 до 21 розмір (з 12.0 по 14.0см. по устілці)
  • з 22 до 31 розміру (з 14.7 по 20.7см. по устілці)
  • з 30 до 38 розміру (з 20.0 по 25.3см. по устілці)
  • і дві моделі по 40 розмір (до 26.7 см. по устілці)

Таким розмірним рядом не може похвалитися жодна фірма представлена на українському ринку дитячого ортопедичного взуття! Звертають на себе увагу висока якість та оздоблення.

Можливість останніх забезпечує наявність унікального, дорогого обладнання, на якому виготовляють продукцію. Зручна і правильна колодка, якісна, м'яка (козяча) шкіра, унікальна підошва системи "Мемо", дорога фурнітура, а також турбота про здоровий розвиток дітей, самовіддача і любов до своєї справи величезної кількості людей працюють і створюють взуття - ось ті чинники, які формують бренд "Мемо"! На сьогоднішній день він є еталоном дитячого ортопедичного взуття! "Мемо" - це взуття номер один!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення