095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Взуттєвий гардероб: 5 необхідних пар для кожної дитини

06-11-2017
Автор Оля

Практично з кожним новим сезоном взуттєвий гардероб дитини поповнюється новими виробами, одночасно ми позбавляємося від старого взуття. Оскільки діти потребують різних видів взуття не менше за нас, дорослих, варто приділяти цьому питанню достатню кількість уваги.

Постараємося зібрати підбірку головного взуття, яке використовується дітьми різного віку, в залежності від погодних умов і різноманітних подій у їхньому житті.

1. Туфлі для важливих заходів, свят, вихідних прогулянок і т.п.

Зазвичай вони мають більш формальний, офіційний вигляд. Ретельніше підбираються для школярів. Маленькі дівчатка в захваті від моделей з гарним дизайном, ну а батькам варто при виборі ошатного взуття віддавати перевагу шкіряним, замшевим матеріалам, які не перешкоджатимуть циркуляції повітря усередині виробів.

Важливо! Якщо ми обираємо взуття для маленьких хлопчиків і дівчаток, ніжки яких дуже швидко ростуть, варто намагатися використовувати вироби частіше, ніж, скажімо, раз на три місяці (наприклад, під час прогулянок, походу в кафе або кіно). Можна вибирати більш універсальні моделі, якщо це потрібно. Інакше ми ризикуємо купити нові туфельки, які будуть вдягнені лише раз на швидко зростаючу ніжку.

Якщо Ви хочете, щоб дитина використовувала туфлі для походу в школу (що може належати до шкільних вимог), їй має бути максимально комфортно в цих виробах. Каблучок - маленький, підошва - досить гнучка, наявність зручних кріплень для фіксації - ремінці або застібки.

2. Спортивне взуття.

Для занять фізкультурою, прогулянок, ігор з друзями чи щоденної активності якісна пара взуття (а може і дві) - обов'язкова. Нехай це будуть дихаючі вироби з гнучкою підошвою, яка не ковзає. Таке взуття повинне добре фіксувати ніжку дитини, бути зручним і ідеально підходити за розміром.

Сучасні виробники враховують не тільки бажання дитини мати спортивне взуття продуманого дизайну, а й обов'язкову відповідність виробів важливим критеріям для здоров'я дитячих стоп: гнучкість підошви, якість матеріалів, твердий задник, носок округлої форми. Зручні і красиві кросівки для прогулянок колекції Urban Classic представлені в розділі Кросівки нашого Інтернет магазину.

Тут можна обрати ортопедичні кросівки для хлопчиків і дівчаток - взуття, яке використовується не тільки для профілактики, але й для корекції дефектів ніг (в останньому випадку носиться разом із устілками).

3. Сезонне взуття.

Тут ми маємо на увазі і утеплені зимові або демісезонні дитячі черевики, і легкі яскраві літні босоніжки. Подібне взуття незамінне для кожної нової пори року і використовується практично на регулярній основі. Якщо є можливість купити дві пари взуття на сезон (особливо на осінь-зиму), це буде дуже практичним рішенням. У такому випадку не важко добре просушувати кожну пару взуття, чергуючи їх використання.


4. Непромокаюче взуття.

Зазвичай батьки купують дитині гумові чоботи, аби бути впевненими у сухості ніжок дитини, під час її веселих прогулянок по калюжах. Однак, варто пам'ятати, що фахівці не рекомендують використовувати таке взуття до 3 років, також не варто носити його на постійній основі, щодня. Бажано обмежити час ходіння у гумовому взутті до 2 годин на день.

5. Домашнє взуття.

Малюки дуже люблять бігати босоніж по дитячих килимках, окремі моделі яких імітують природні поверхні - камінчики, нерівності тощо. Килимки можуть бути у вигляді пазла, мають цікавий дизайн, їх часто використовують для профілактики плоскостопості. Це відмінна альтернатива прогулянкам по природних поверхнях, що їх радять фахівці для здорового розвитку ніжок (в разі відсутності протипоказань). Однак, думки про те, чи можна ходити по твердій плоскій підлозі босоніж, розділилися. Відносно домашнього взуття, воно повинне мати хорошу повітропроникність, бути легким і зручним, мати гнучку підошву, тверду задню частину, каблучок - приблизно півсантиметра або сантиметр. Без дозволу ортопеда використовувати лікувальне ортопедичне взуття або ортопедичні устілки не потрібно.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення