095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Ортопедичне взуття для дітей при вальгусній деформації

18-07-2017
Автор Оля
Ортопедичне взуття для дітей при вальгусній деформації Babyfoot

Вальгусна деформація вимагає негайної уваги батьків відразу після прояву перших ознак. Дана патологія дуже часто зустрічається в дитячій ортопедії та травматології.

Вальгусна установка стоп може викликати ускладнення, пов'язані з викривленням хребта, укороченням кінцівок. Вона може стати причиною виникнення плоскостопості, артрозу, остеохондрозу та інших небажаних проблем, а при важкому ступені захворювання - навіть інвалідності. Потрібно пам'ятати про те, що своєчасно вжиті заходи з боку фахівця і батьків дитини при невисокій вираженості деформації дають можливість повністю усунути проблему.

При вальгусній деформації стоп потрібне взуття, яке буде фіксувати ніжки в правильному положенні і добре розподіляти навантаження на стопи. Зв'язковий апарат, функція якого - фіксувати ногу, в даній ситуації дуже слабкий, а правильне взуття сприяє його поверненню в здоровий стан. Тому фахівцями було створене дитяче ортопедичне взуття.

Крім використання ортопедичного взуття лікар може рекомендувати лікувальну фізкультуру, фізіотерапевтичне лікування, прийом вітамінів, зміцнюючих препаратів.

Ортопедичне взуття для дітей при вальгусній деформації повинне характеризуватися такими елементами:

- тверда задня частина взуття. Якщо говорити про висоту задника, її вибирають, виходячи зі стадії розвитку захворювання;

- гнучка підошва, яка не буде ковзати;

- каблук Томаса;

- закритий носок - щоб краще фіксувати стопи;

- устілки-супінатори.

Дитяче ортопедичне взуття бренду Memo, представлене в каталозі нашого інтернет магазину, відповідає всім стандартам правильного взуття. Крім того, воно розраховане на індивідуальну устілку, яку Ви вибираєте дитині, в залежності від проблеми. Для профілактики здорових ніжок взуття можна використовувати без устілки.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення