095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Ортопедичне взуття для дітей при вальгусній стопі

22-10-2015
Автор Lesia Bratash
Ортопедическая обувь для детей при вальгусной стопе

Після того, як тільки дитинка почала самостійно ходити, перед усіма батьками виникає проблема у виборі дитячого взуття. Дитячі ортопеди твердять, що в перші роки життя, якість взуття для малюка грає важливу роль в правильному розвитку стопи.

Ось тому лікарі пропонують купувати для дітей тільки якісне ортопедичне взуття, враховуючи озвучений діагноз. При Вальгусній деформації стопи діти повинні ходити в спеціальному дитячому ортопедичному взутті, його використання може забезпечити правильну поставу, гарну ходу, правильно сформовані стопи, і буде перешкоджати багатьом патологічним змінам в його організмі.

Яке взуття потрібне дитині?

При Вальгусній плоскостопості початковому ступені, лікарі рекомендують носіння профілактичного ортопедичного взуття з анатомічною формою. Ортопедичне взуття зможе попередити подальший неправильний розвиток і деформацію стоп і допоможе правильно сформувати її склепіння.

Принцип дії такого взуття при Вальгусний викривленні полягає в наступному:

Лікування плосковальгусної стопи у дитини

У більшості випадків вальгусне викривлення стопи виникає при слаборозвиених м'язах ніг. Діти, яким поставили такий діагноз, швидко втомлюються, їм боляче підстрибувати, важко навіть бігати, у них часто болять ніжки.

У лікуванні такої патології дитині призначають різні масажі, ЛФК, ванни. Буде корисним ходіння по нерівних поверхнях, ортопедичному килимку або по гальці, піску. І обов'язково потрібно носити спеціальне ортопедичне взуття. Дітям з вальгусним викривленням ніжок потрібно дитяче ортопедичне взуття.

Дитяче ортопедичне антивальгусне взуття: вибираємо правильно!

Антивальгусне ортопедичне взуття призначається для виправлення вальгусної деформації стоп. Її можуть призначити для лікування і для профілактики різних патологічних змін нижніх кінцівок дитини.

Антівальгусне взуття для дітей, як і будь-яка інше ортопедичне взуття, повинно суворо відповідати розміру, підходити за формою стопи малюка! Воно повинно бути легким, гнучким, і під час носіння не повинно піддаватися деформації

Коли вибираєте дитяче ортопедичне взуття, зверніть увагу на:

  • Розмір взуття, який повинен строго відповідати розміру стопи малюка;
  • Саме взуття, щоб воно було виготовлена з натуральних матеріалів;
  • Дитині, яка ходить в такому взутті має бути комфортно.

Не доводиться сумніватися в тому, що своєчасне носіння якісного дитячого ортопедичного взуття для дитини забезпечує напрям позиції стоп під час ходьби, внаслідок чого виправляються різні патологічні зміни нижніх кінцівок!

Коментарі

Нове повідомлення