095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Ортопедичне взуття для дітей. Поради батькам

08-10-2015
Автор Lesia Bratash
Ортопедичне взуття для дітей. Поради батькам

Плоскостопість - одне з найпоширеніших захворювань опорно-рухової системи у дітей. Для діток, які багато часу проводять в русі, можуть з'явитися, здавалося б нізвідки такі проблеми. Дану патологію батьки можуть побачити не відразу, але зіткнувшись з проблемою негайно потрібно поспішити до лікаря, який призначить вам в першу чергу ортопедичне взуття. Це взуття, яке дозволяє запобігти подальшим відхилення і вилікувати вже виниклі проблеми.

Багато хто вважає, що ортопедичне взуття потрібне тільки тим діткам, які мають плоскостопість різних видів. І це велика помилка.

Через проблеми сучасності статистика показує, що 60-80% дітей потребує ортопедичного взуття. Звичайно, великий відсоток сучасної проблеми ніг - це спадковість або неправильне, занадто вузьке взуття. Лікарі ортопеди радять носити обов'язково, якщо не ортопедичне, то хоча б профілактичне взуття. Більшість проблем, які пов'язані з деформацією ходьби і постави спини - це наслідки носіння неправильного взуття в дитинстві. Дитяче ортопедичне взуття допомагає уникнути проблем, пов'язаних з плоскостопістю ніг, а також виправити різного роду деформацію ніжок у дітей.

Чи можна доношувати ортопедичне взуття після інших дітей?

Зверніть увагу на те, щоб ні в якому разі Ваша дитина не доношувала ортопедичне взуття після інших дітей. Один з популярних варіантів - доношувати з молодших сестер чи братиків. Взуття, яке носилося кимось, уже деформоване, в залежності від проблеми, яку мала дитина. Тому таке взуття, навіть в хорошому стані, тільки зашкодить вашому малюкові. Таке ортопедичне взуття не рекомендується носити!

Існує думка, що дитяче ортопедичне взуття негарне і незручне.

Сміливо запевняємо вас, що це неправда. Ви самі можете в цьому переконатися, переглянувши каталог ортопедичного взуття Memo в Києві, на нашому сайті. На сьогоднішній час розробники ортопедичного взуття з цим завданням успішно справляються! Ще 5 років назад, дійсно, ортопедія була твердою і «страшною» на вигляд. Але сучасні технології зробили взуття яскравим, зручним і комфортним.

Для чого переплачувати за взуття, якщо можна просто купити устілку?

У ортопедичного взуття устілка виконує найважливішу лікувальну функцію, але в будь-якому випадку вона не замінить її повністю, тому що конструкція самого взуття передбачає присутність таких елементів як:

  1. жорсткий задник;
  2. правильна висота підошви;
  3. каблук Томаса;
  4. міцна фіксація.

Зверніть увагу на те, що ортопедичне взуття для дітей виготовлене з натуральних матеріалів, спеціально підібраних для дитячих ніжок. У такому взутті дітям буде комфортно ходити, додатково взуття формуватиме правильний розвиток дитячих ніжок.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення