095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Ортопедична подушка для новонароджених

09-08-2017
Автор Оля
Ортопедична подушка для новонароджених Babyfoot

Подушка - один з незамінних аксесуарів для нашого сну. Але якщо мова йде про новонародженого малюка, перед придбанням такого виробу варто обов'язково отримати дозвіл педіатра. Лікарі не у всіх випадках рекомендують використовувати подушки приблизно до двох років. Справа в гнучкості хребта малюка, тому поверхня, на якій він спить, повинна бути рівною. Є випадки, коли лікар може рекомендувати ортопедичну подушку для новонароджених. Тоді варто дізнатися про ці вироби більше.

Навіть якщо ми облаштували кімнату, виходячи з усіх своїх бажань, обрали відповідні меблі і прикрасили дитячу кімнату найкращим чином, без необхідних якісних постільних аксесуарів дитині буде некомфортно, адже малюки сплять велику кількість часу. Комфорт дитячого ліжечка в даному випадку вирішує дуже багато.

Подушка і матрац - головна постільна білизна для дитини, оскільки від них залежить розташування тіла уві сні. Ортопедична подушка для новонароджених створена в такій формі, при якій тиск на шийний відділ і голову знижено, а дитина може спокійно розслабитися під час сну.

Подушка для новонародженого не повинна мати ніяких додаткових аксесуарів, які можуть бути небезпечні для здоров'я дитини. Відносно наповнювача виробу, він повинен надавати подушці достатню пружність, щоб при розташуванні дитини вона приймала форму шиї і голови.

У нашому інтернет магазині Babyfoot можна знайти ортопедичну подушку для новонароджених бренду Qmed. Вона виготовлена з піни Memory Foam, яка реагує на температуру тіла, добре перерозподіляє тиск і підтримує голову малюка.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення