095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Ортопедичні босоніжки і сандалі - чудовий вибір для дитячих ніжок

17-03-2017
Автор Оля
Ортопедичні босоніжки і сандалі - чудовий вибір для дитячих ніжок Babyfoot

Часом активність наших дітей і дивує, і тішить. Для того, щоб їх ніжки росли і розвивалися правильно, необхідно підібрати відповідне взуття.

Дитячі ортопедичні босоніжки і сандалі створені для того, щоб підтримувати ноги дитини під час ходьби, правильно розподіляти навантаження на стопи і захищати їх від прояву деформацій. Таке взуття використовується і для корекції дефектів дитячих стоп.

Які характеристики мають правильні ортопедичні сандалі і босоніжки?

Жорсткий задник є дуже важливою деталлю, коли мова йде про підбір взуття для дитини, адже саме він утримує стопи в сформованому правильному положенні.

Малюк повинен відчувати себе вільно в такому взутті, при цьому ніжка повинна бути добре закріплена. Додаткову зручність забезпечують липучки, завдяки яким дитина швидше навчиться взуватися сама.

Чи потрібен дитячому взуттю каблук? Безумовно, так. Кращий варіант для дитини - каблук Томаса - невеликий, дозволяє добре розподілити навантаження на стопи.

Висока якість виробів і відмінний асортимент ортопедичних сандалей і босоніжок представлений у нашому інтернет магазині брендом Мемо. По-перше, варто відзначити хорошу роботу над стилізацією взуття. Вам добре відомо, наскільки дитині важливий саме вигляд виробів, а ортопедичні босоніжки можна підібрати в різних кольорах як для хлопчика, так і для дівчинки. Натуральна козяча шкіра, з якої виготовлені босоніжки, дозволяє ніжкам дихати, що особливо важливо влітку. У верхній частині взуття має м'яку піну - для поліпшення комфорту чутливих ніг. Гнучка гумова підошва протистоїть ковзанню, не перешкоджає активності ніжок малюка. І, нарешті, важлива характеристика для батьків - система діагностики, що дозволяє спостерігати за станом ніг і показувати порушення розвитку дитячих стоп на ранніх етапах.

Ортопедичні босоніжки і сандалі Мемо використовують при таких ускладненнях здоров'я ніг, як плоскостопість, клишоногість, церебральний параліч, вальгусне викривлення колін і інші.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення