095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Ортопедичні кросівки бренду Memo

16-03-2017
Автор Оля
Ортопедичні кросівки бренду Memo

Спорт дуже важливий в період дорослішання кожної дитини. Не секрет, що дитяче ортопедичне взуття найкраще забезпечить правильний розвиток дитячих ніг, а при фізичній активності без кросівок не обійтися. Саме тому покупка ортопедичних кросівок стане чудовим внеском в дитяче здоров'я.

Чим вашому малюку сподобаються ортопедичні кросівки Memo Polo?

Як і всі вироби цього бренду, ортопедичні кросівки Memo Polo виготовлені з натуральної шкіри і мають шкіряну підкладку, завдяки яким ніжки малюка дихають. Діагностична підошва дозволяє спостерігати за станом розвитку ніжок дитини. М'яка піна у верхній області взуття створена для додаткового комфорту чутливих ніг. Застібки - липучки максимально зручні для маленької дитини і добре утримують ніжки у взутті. Сформувати правильне положення ноги під час руху допомагає високий задник. Якщо метою використання взуття є корекція дефектів стопи, взуття використовують разом з устілками.

При яких деформаціях найчастіше використовуються ортопедичні кросівки?

Дитяча плоскостопість - проблема, яка потребує лікування. Ортопедичне взуття перешкоджає подальшому розвитку існуючих деформацій і забезпечує профілактику появи нових.

Мозолі і натоптиші - неприємні дрібні дефекти, які іноді дуже сильно заважають нашій активності. Правильне взуття - запорука того, що подібні проблеми не будуть турбувати Вашу дитину і дозволять їй активно бігати і стрибати в своє задоволення.

Дуже поширене явище, яке турбує багатьох батьків - це сутулість у дитини. При неправильній поставі ортопедичні кросівки також стануть корисні, адже вони впливають на ходу малюка і допомагають забезпечити правильне навантаження на ноги.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення