095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Ортопедичні кросівки для дітей

13-04-2016
Автор Lesia Bratash
Memo Polo Кроссовки для детей

Ортопедичні кросівки надають можливість не тільки комфортному руху, але і сприяють правильному анатомічному розвитку стопи у дітей. Однак, не всі батьки, вибираючи подібне взуття, враховують важливість придбати саме ортопедичні кросівки. Адже досить часто звертають увагу на зовнішній вигляд взуття або його приналежність до відомого бренду. Отже, забувають про здоров'я стопи дитини, яке краще підтримують ортопедичні кросівки.

Купуючи ортопедичні кросівки для дитини, необхідно правильно підбирати розмір. Оскільки «правило», що тісне взуття розноситься є не тільки помилковим, а в цілому може стати наслідком деформації стопи у дитини.

Ортопедичні кросівки для дітей вибираються наступним чином. Якщо це кросівки піших прогулянок або занять спортом, то вони повинні мати стійку рифлену підошву, високий задник, а також бути легкими і мати пом'якшувальну подушку. Інша справа, якщо дітям подобається яскраве взуття різного забарвлення, то у нас є широкий асортимент ортопедичних кросівок, який сподобається Вашій дитині.

Крім цього, обов'язково огляньте шви, і перевірте, чи мають ортопедичні кросівки надійне кріплення до підошви. Дитина не повинна відчувати дискомфорт або здавлювання ноги під час ходьби. Щоб уникнути подібних моментів, вибирайте ортопедичні кросівки не зі шкірозамінника, а зі шкіри. Вони дорожчі, але мають кращу якість. Що стосується устілок, то планувати їх придбання необхідно тільки після консультації лікаря-ортопеда.

Варто відзначити, що зручнішими для дітей є ортопедичні кросівки на липучках. При необхідності дитина самостійно може їх підкоригувати і підтримувати правильне положення своєї стопи.

Коментарі

Отличная статья
Нове повідомлення