095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Ортопедичні шини Hallufix

29-12-2016
Автор Lesia Bratash
Ортопедичні шини Hallufix - Babyfoot

Hallufix – компанія середніх розмірів, успіх якої постійно зростає на ринку. Спеціалізується на розробці ортопедичних виробів зі штаб - квартирою в Мюнхені, Німеччина. З моменту свого заснування в 2006 році компанія розробляє надзвичайно успішні нові, інноваційні рішення для сектору охорони здоров'я. Продукти компанії розроблені, випробувані і постійно удосконалюються у співпраці з ортопедами, техніками - ортопедами та провідними науково - дослідними групами, такими як Fraunhofer Gesellschaft.

Експерти оцінили найперший продукт, розроблений компанією - на міжнародному рівні запатентовану ортопедичну шину проти вальгусної деформації, що стала однією з інновацій медичної техніки.

Hallufix - це ортопедичні системи, що пропонують допомогу більш ніж ста мільйонам людей у всьому світі, які страждають hallux valgus (деформацією великого пальця стопи). Hallufix отримали не одну, а дві найбільш важливих у світі дизайну нагороди: "red dot award: дизайн продукту 2009" і "Medical Design Excellence Award 2009», і навіть були номіновані на "Дизайн премію Федеративної Республіки Німеччини 2010 " - найпрестижнішу офіційну німецьку нагороду у сфері дизайну.

Слідом за цим Hallufix розробили і запустили дві лінії додаткових перспективних інноваційних ортопедичних виробів: пов'язки для стоп, а також устілки, що рекомендуються людям із проблемою плоскостопості.

В цілях сприяння подальшому розвитку бізнесу та інтернаціоналізації компанії Hallufix AG заснована Альфа Orthotics Corp ™, із дочірньою компанією зі штаб - квартирою в Сан – Франциско. Влітку 2008 р. вони отримали дозвіл на ринок продуктів Hallufix® в Сполучених Штатах і Канаді.

Надзвичайно сильне зростання в минулому, і одностайне схвалення від корпоративних органів і акціонерів, дозволить компанії продовжити швидкий темп розвитку виробництва і збуту високоякісних продуктів для індустрії охорони здоров'я.

Купити ортопедичну шину виробництва Hallufix можна на нашому сайті. При потребі наші фахівці дадуть відповіді на усі Ваші запитання

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення